İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked 22 Ağustos

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ay başladım fazla kasmadım ban korkusuyla sorunsuz aldık ödemeyi bu ay bi hile düşünmek lazım :)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben aldım hesabım eski
Tax form doldurmamıstım daha ılk odememı gecen odemede aldım bu ay aldıgım yukluydu

R

RevenuE

Misafir
yaptıkları cok büyük şerefsizlik,22 ağustos saat 20 25 e kadar bekliyor. 20 25 te atıp 20 30 da ödemeleri yapıyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
5 hesaptan 4 ü banlandı 1 ine 100$ yolladı... Buda sedo'ya döndü. Kullanılmaz artık.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni yine attı, ödeme günüde atıyorlar ne güzel, bu amerikalılar bizi saf, hıyar yerine koyuyorlar. ben parked defterini kapadım değmez.

R

RevenuE

Misafir
adama diyorum ben onu kazandım sonuçta ve sen sponsorundan alıcaksın parayı, onu ödemelisin biz bu işle geçiniyoruz vs vs. Adam en son demezmi, sen bizden baskada parking kullanıyorsun. attığımız icin ödesek bile bunun için ödeyemeyiz. O yüzden ödemicez :)
bir mail sonra basıcam küfrü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5