İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

parked ban

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
220$ kötü bi rakam değil sağlık olsun ölenle ölünmes :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
balnanıp banlanmadığınızdan çok banlanma sebebinizi yazarsanız diğerlerine faydalı olur.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sebebini bilmiyorum :) sebep solemiolar keşke soleselerde bizde ona göre düzenleseydik.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz kapıştık account managerla en az on kez yazıştık baron desmond denilen arakadaştı. yaw diyorum benim yaptığım hile değil o diyor hile, diyorum ki bu bir iş akıllı olan kazanır falan filan.. sonuçta xxxx kaldı içerde

dsngr Geçmiş OLSUN...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim ve arkadaşların ayrı 4 hesabı banlandı hile olmadıgı halde dördünü toplasanız 200 250 dolar anca ederdi parkedinde b..u çıkıyor artık

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide en kötüsü 22 referans üyem vardı negüzel :( hesabı kurtarmanın yolu yokmudur
,
bu arada parked hesabına girebilen varmı

Sorry, an error occured. Please try your request again later.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecen haftalarda donny ile yazistim. Tr de tatilde oldugum icin bir tane hesap acmak istedim. Ülke olarak Avusturya yazdim. Ama sistem kabul etmedi. Cünkü kayit olurkenki pc nin ip si ile avusturyanin ipleri uyusmasi lazimmis. Neyse tr yazip kayit oldum. Ondan öncede Avusturya da kayit olmustum. Tr de yeni kayit oldugum hesap kapatildi. Hemde sadece 10$ vardi iceride :)
Avusturyadaki actigim hesap bomba gibi devam ediyor.
Anladigim kadariyla artik türk hesaplarina kafayi takmis.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5