İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked.Com da Text Link

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar parked.com parkettiğimiz domainlere text link vermemiz serbestmi acaba? bilen cevaplarsa sevinirim

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link verebilirsiniz fakat şartları aynı kategorideki sitelerden

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
parked öyle bi sponsor ki destek verenler arasında inanılmaz çatışmalar yaşıyo. aynı kategorideki başka siteme text link verdiğim için ilk hesabım kapatıldı. diğer hesabımı açtığımda başka biri destek veriyodu ve daha domain eklemeden hemen sordum link verebilir miyim diye cevap olumluydu. o yüzden en sağlamı size destek veren kimse ona ticket atıp sormanız.

U

uzaymerkezicom

Misafir
text link önceden vardıysa sorun değil ama sonradan eklendiyse sorun olabilir. Ticket açmanız pek fayda getirceğini sanmıyorum. Ticket açıp sorup onay aldıktan sonra ödeme almayanları okumuştum forumda. Text link koyup ödeme alanda biliyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5