İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked.com hakkinda

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parked.com da tiklanilan butun linklerde;
You have reached your clickout limit already for today. You are only allowed to click on one sponsored link per day.

keyword unu degistiriyorum yine ayni sorun. yardimlarinizi bekliyorum...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cookie yada ip ile her ziyaretçinin yalnızca bir kez tıklamasını sağlıyorlar. Yani her gelen ziyaretçi gün içinde yalnızca bir kez sponsor bağlantı tıklayabilir.

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim simdi bir site var googlede indexli fakat bircok sitede link var oralardan hit gelmesi ban yememe sebep olurmu

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sağları solları belli olmuyor, arama motorundan gelen hite birşey demiyorlar genelde. linkler varsa da direk parkettiğin domain ile alakalı linkler olacak.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istedikleri kullanıcının elle adres kısmını girmesi, nasıl mynet.com 'a girerken google yada bi başka sitenin linkinden değilde direkt adresi yazıp giriyorsak bunlarında istediği öyle bişey. Tabii ki istekleri sadece fantazi, örneğin sedo'ya park edilmiş bi domain gördüm rex.com diye fiyatı 500.000$dı ve ayrıntılarına tıkladığımda siteye her gün giren tekil sayısı 823 falandı, ee biz kıytırık parktaki sitelerimize kendi sitelerimizden 1000+ tekil gönderince noluyoruz yahu diyip banlayıveriyorlar:) Kısacası neye banladıkları hala muamma, işlerine gelmedimi hile yapmasanda atıyorlar bu kesin. Tabe bu yazdıklarımda benim düşüncelerim, yanlışta olabilir.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunluk 70 $ geliyor silinip 7 $ kalıyor.Bırakıyorum.Parkedı

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onurcakmak:paypal için 20,çek için 100,eft için 2500$
windows:parked sanırım şüphelendiği tıkları siliyor. Bendede oluyor,hemen hemen herkeste oluyor.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben günde 30 dolar kazanıyorum. 2 dolar siliyorlar. ziyaretçilerimin %98'i Google'dan geliyor. Popup vs ile gelseydi 20 dolar silinirdi herhalde.

D

domainturk

Misafir
Ben gunde sadece 1 domain den 50$ kazaniyorum, hic silinme olmuyor...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de 20 30 dolar arası geliyor bi kere 4 dolar silindi sasırdım daha da silinmedi ancak hiti düstü sitenin kaldırdım parked simdi hitlerin yükselmesini bekliyorum tekrar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5