İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked ile ilgili

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, ödeme kesimleri yapıldı mı sizde?

Bende istatistikler sıfırlanmış. Kaç günlük istatistik yok olmuş.

asdsagy0.jpg

Bu resimde olduğu gibi, neden olduğunu anlamadım ama, ödeme kesimi yaptıklarında böyle mi oluyor? (Revenue history kısmı da aynı, yani boş)

K

Kerasus

Misafir
Her ay 2 ödeme periyodu olduğu için bu ayın ilk periyodu bitti ve 2. periyoda geçtik, o yüzden istatistik sayfaları degişti. Drop down menüden Previous Pay Period seçersen ilk dönemin toplam kazancını yada istatistiklerini görebilirsin. İlk periyodun ödemeleri bu ayın 21'i gibi yollanır.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kerasus' Alıntı:
Her ay 2 ödeme periyodu olduğu için bu ayın ilk periyodu bitti ve 2. periyoda geçtik, o yüzden istatistik sayfaları degişti. Drop down menüden Previous Pay Period seçersen ilk dönemin toplam kazancını yada istatistiklerini görebilirsin. İlk periyodun ödemeleri bu ayın 21'i gibi yollanır.

Evet orada bilgiler gösteriliyormuş, çok teşekkürler.

Fakat benim sorunum düzelmedi, bugünün kazançları yazmıyor. Çünkü park ettiğim domain açılmıyor, "Primary Term" vs. yazdığımız "Edit" kısmı çalışmıyor. Sorunu bir türlü anlayamadım, dünden beri böyle.

Domain'in ns'lerine baktım, ns1.parked.com ve ns2.parked.com, yani sorun yok ns'lerde. Sorunun asıl kaynağını anlayamıyorum.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de durum aynı..Fakat panel çalışıyor, istatistikler yok.Dashboard'da "Previous Pay Period" 'u seçiyorum kazançlarım yazıyor.
"Revenue History" bölümüne giriyorum hiçbir şey yazmıyor..

Bu ne demek oluyor ? :p

K

Kerasus

Misafir
Bence çok fazla teleşlısınız, acele etmeye gerek yok istatistikler güncellenecek, zaman farkını ve çalışma günlülerini göz ardı etmeyin. ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmnd'i bende anlamadım valla herhalde 100.000$ filan alacak parked'dan.. adamın hayatı parked oldu :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
gmnd'i bende anlamadım valla herhalde 100.000$ filan alacak parked'dan.. adamın hayatı parked oldu :p

Zaman farkıyla alakası yok, parkettiğim domain açılmıyor diyorum, bundan büyük sorun mu olur, mesela şöyle düşün, bir domaini sedoya parkettin; ama site açılmıyor, ns'ler falan tamam. Geri düzelmiyor, ayda 5000$ üstü para getiren sponsorda telaşlanmayın da görelim :p

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada ploop ne demek?
Genelde anlamsız gibi görünen nicklerin mazisi uzun bir cümleyle başlar, kısala kısala ploop gibi bir kelime olur.
Örneğin:
hubup: hububap fiyatları

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop un hiç bir anlamı yok, öyle rüyamda alakasız bir kelime olarak karşıma çıktı bilmem kaç sene önce, o gündür nick olarak kullanıyorum genelde. çizgi romanlarda efekt olarak kullanılıyor bir de. ploop fiyatları diye bir kullanımı yok ama sanıyorum :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
ploop un hiç bir anlamı yok, öyle rüyamda alakasız bir kelime olarak karşıma çıktı bilmem kaç sene önce, o gündür nick olarak kullanıyorum genelde. çizgi romanlarda efekt olarak kullanılıyor bir de. ploop fiyatları diye bir kullanımı yok ama sanıyorum

Yalancı, bana "şerefe" anlamına geldiğini söylemiştin :p yakalandın :D

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu parked a bir türlü domainleri ekleyemedim domainleri yazıyorum 0 domain eklendi diyor nasıl iş?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5