İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

parked keyword?

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar click getirisi 0.05-0.10 $ arasında parked.com a parkettiğim türkçe alan adım için kullanabileceğim bi keyword söyleyebilirmisiniz acaba? click rate i yüksek olur die "absürt" keywordünü seçmiştim ben ama 0.01 $ veriyor çok düşük.. bunu biraz daha yukarılara çekmek istiyorum.. :/

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
--------------
lawyer
insurance
auto load
--------------
bunları dene

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşlar click getirisi 0.05-0.10 $ arasında parked.com a parkettiğim türkçe alan adım için kullanabileceğim bi keyword söyleyebilirmisiniz acaba? click rate i yüksek olur die "absürt" keywordünü seçmiştim ben ama 0.01 $ veriyor çok düşük.. bunu biraz daha yukarılara çekmek istiyorum.. :/

parked.com da reklam değerleri , tıklayanın ülke ip değerine göre değişmektedir. parked.com da ücretler sabit değil.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Zamanında baya yüksek aldığım bir iki keyword'ü paylaşayım.
Ne kadar etik olur bilmiyorum ama.

Pharmacy
xanax
heart attack

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
biara
loan kelimesinde yurt dışı tıklarında 0.8 filan alıyodum. şimdi durum nedir bilmiyorm

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende bir ara FORUM sözcüğü icin ki ilk kez uye oldum domainde forum gectigi icin FORUM vermis otomatik 3.53 dolar gibi bir getirisi oldu bir günde 1 click cıkmıstı zaten :) Sonraları düştü suan 0.05 ten yukarı vermiyor.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
eczanecilik
oto kiramala
borsa
Seyahat

bunları alakadar eden kelimeleri seçerseniz daha fazla kazanabilirsiniz.

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar bi denicem sölediklerinizi...

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
business'tan 1,04$ alıyordum 1 tıka. ödemeyi verdikten sonra postayı koydular. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5