İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked Ödeme

sagduyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
17:15 itibariyle ödeme geldi paypal a..İnşallah herkez kazasız belasız alır

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parked.com u mahkemeye verdim. Parami alana kadar hucum!!! Herifler hakkinda heryerde bunlar scam diye yaziyorum.

Parani aldin, ne mutlu sana. Umarim daha uzun sure alabilirsin,.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paypal benim de çok canımı yaktı :(

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zannetmiyorum ödeme yapmayacaklarını. büyük ihtimalle alırsın paranı

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Parked'da son durum nedir ? Tamamen google beslemeli,Türk hiti ödeme alıyor mu ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parked'da son durum nedir ? Tamamen google beslemeli,Türk hiti ödeme alıyor mu ?
Parked daha once turk hitlerine odeme yapiyordu ve su an da yapmak zorunda
hicbir parking firmasi sen turk hiti gonderiyorsun yada turk webmaster sin diye seni banlayamaz boyle bir sebep olamaz
her parking firmasinin dogal olarak yahoo yada Google ile anlasmalari Var ve bu anlasmalarinin ustunde hangi ulkeden trafikleri Kabul ettigine Dair ulke adlari var
yani daha once odeme yapiyorsa bu demektir anlasmalarinda Turkiye bulunuyor 2-3 ay odedikten sonra turk hitleri ni banliyorlarca bu hile yada turk hitinden degil parking sirketleri bir nevi turk hitlerin uzerinden Kolayca para kazaniyor
Forumda en cok tartisilan konu Yahoo nin turk hitlerini Kabul etmedigi
Yahoo Turk hitlerini kabul ediyor ve parking firmalarina odemelerini yapiyor
Kaynak : Kisilerin kendi agizlarindan verdigi beyan (isimleri yazmadim)
Yahoo Europe; Director, Eu Business Development ve Yahoo Usa

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Culpable,sen istediğin kadar ödemek zorunda de. Ödeme gününe 1 gün kala kapının önüne koyduklarında sen derdini Yahoo'ya mı anlatırsın Micarosoft'a mı bilemiyorum. Ama keşke bahsettiğin gibi kolay olsa bu işler...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Culpable,sen istediğin kadar ödemek zorunda de. Ödeme gününe 1 gün kala kapının önüne koyduklarında sen derdini Yahoo'ya mı anlatırsın Micarosoft'a mı bilemiyorum. Ama keşke bahsettiğin gibi kolay olsa bu işler...

Borte benim anlatmak istedigim baska:Yani Bir firma Turk hitine Odeme yapti ise odeme yapiyor ve yapacak demektir
cunku odeme yaptigian gore anlasmasina o ulke dahildir
Yani oaraya buraya gitmene gerek yok sayet odeme yapmis ise ve su an turk hitin var diye odeme yapmiyorsa bu senin sirtindan kolayca para kazanmak anlamina gelir benim anlatmak istedigim bu
Bu firmalarin calisma sistemine gore bir sey
baska bir ornek
panelinde 10 tane domain var yahoo yada google uyari veriyorsa tek domain icin uyari verir yada disable eder
Ama parking firmalari bunu genelde butun accounta mal ederler ama normal de yapmalari gereken 9 tane domain normal 1 tanesi uygun degilse 1 taneyi cikartip 9 taneye odemeleri gerekmekte
yani sonucta calistiklari firma 9 tanesine odeme yapiyor 1 ini disable yapiyor ama genel olarak yapilan diger 9 taneyede odeme yapilmiyor account suspend ediliyor ve geriye kalan 9 tanenin odemesi de parking firmasina kaliyor

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Borte benim anlatmak istedigim baska:Yani Bir firma Turk hitine Odeme yapti ise odeme yapiyor ve yapacak demektir

Asli astari olmayan bir beyan. Domainspa dan cok yüklü miktarlada türk hitine ödeme aldim. Sonra Domainspa türk hitini saymadigini bildirdi. Hadi gitte derdini Domainspa ya anlat o zaman.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben üç kez ödeme saatinde atıldım, parked'tan çok para aldım, çok param onlarda kaldı.

spy1983

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable sana nasıl ulaşabilirim?

burdan pm atamadım birtürlü :)

saygılar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Eski bir konu. Ama yanlış bilgi var. Yahoo'nun reklam kapsama alanında Türkiye yok. Parked.com, kapsama alanı dışındaki ülkeler için Ask üzerinden Google reklamları yayınlıyordu 1 Mart'a kadar. Ancak Google bu anlaşmayı kaldırdı, şu anda Türkiye ve diğer alan dışı ülkelere ne reklam yayınlayacağı muallakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5