İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked Soru?

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parked de paypala para gönderildi ancak yanlışlıkla iptal ettim herhalde ödemeyi tekrar gelmesini nasıl sağlayabilirim.

U

uzaymerkezicom

Misafir
email yaz veya ticket aç ama 3-5 gün beklemen gerekebilir veya bi sonraki ödeme periyoduna atarlar. şunu yazabilirsin
Dear Sir/madam
i mistakenly refused the paypal payment send to me. I kindly ask you to reissue me a new payment. I am sorry about mistake.
Thank you for understanding
regards

Adın soyadın

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende oyle yanlıslıkyaptım 24 $ ama geri istemedim bi sonraki odeme tarihinde ise vermediler . cunku sitelerimi cekmiştim.

GizliKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ödeme almadan önce çekmiştim sitelerimi maili attıkta sonra hemen ertesi gün tekrar gönderdiler parayı mail atsanız geleceğini tahmin ediyorum

U

uzaymerkezicom

Misafir
kibar olun, saygılı olun kazanırsınız. iletişim kurmaktan çekinmeyin. bu konularda bana her zaman yazabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5