İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked üyeliği site yokken bile iptal eder mi?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bir ay önce aldığım üyeliğe hiç site yönlendirmemiştim.Bugün deniyorum girmeyi hata veriyor.Şifremi unuttumdan şifreyi gönderiyor ama girmeye çalıştığımda hep ayn login failed yaw site yokken mi banladı? site yok diye mi banladı? yada sitede şuan sorun mu var?

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bazen oyle yapıyor benım 110 domainim oraya baglı bazı gunler bende giremiyorum kullanıcı adı sifreni yazıyosun oyle duruyor . seni banlamaıslar bence sadece sitede bir sorun var bir daha dene Suan ben girdim calısıyor.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Login Failed

Çok ilginç valla hile yapmış olma ihtimalim yok çünkü site koymadım.İlginç resmen banlanmışız.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ara sıra oluyor bu. takma kafana. başka zaman. dene
onu bunu bırakında bugün ödeme alan var mı? sabahtan beri dört gözle bekliyorum

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parkedte bir email at ne bilem farklı emaillen hesap ac . bugun odeme aldım bekliyorum :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok ilginç banlamışlar beni bu kesin :( Yeni üyelik alıcam bakalım kabul edicekler mi...

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ederler neden etmesinlerki farklı emailden actınmı tamamdır . zaten daha once domainleri yazmamıssın o zaman bir sorun cıkacagını zanetmiyorum.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain eklemediğinize göre hitte yollamamışsınız demektir. Bu şekilde sizi banlayamazlar. Çünkü Türk hiti gönderiyorsun ya da kaliteli hit gönderemiyorsun diyemezler. Bazen sistemde sorunlar oluyor. Daha sonra sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Paniğe gerek yok.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain eklemediğinize göre hitte yollamamışsınız demektir. Bu şekilde sizi banlayamazlar. Çünkü Türk hiti gönderiyorsun ya da kaliteli hit gönderemiyorsun diyemezler. Bazen sistemde sorunlar oluyor. Daha sonra sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Paniğe gerek yok.
Ancak 3 gün oldu sanırım bu kadar uzunda sürmez :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5