İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked'den Gelen Çek

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar paypal ile hiç uğraşmadan önce ödeme seçeneği olarak çeki seçmiştim. ödeme yapıldıktan 20 gün sonra 109 dolarlık çekim geldi. Ancak iş bankasına gittim bozmadı. diğer bankalarda kapılara kadar sıralar vardı uğraşamadım. Hangi bankada bunu bozdurabilirim bilgisi olan var mı acaba?

Şimdiden çok teşekkür ederim

Saygılar

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka banka dolaşacaksın. çek yurt dışına gidecek en az 1 ay sonra onaylanıp gelecek paran komisyon düşüldükten sonra hesabına yatacak. pek bozmak istemeyecekler ısrar edip uğraşman lazım...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
deme ya. gitti 109 dolar o zaman. cahilliğimize geldi paypalı seçmedik. offfff offffffff

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cek hangi banka uzerinden gonderilmis? citibank ise turkiyedeki citibank merkeze kargoyla iletmen dahilinde adsense cekleri gibi bozdurabilirsin.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır gitmedi , uğraşırsan bozdurursun. Hesabın olan bankalardan dolaşmaya başla ..

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ya kenan sen derken paypal olayını daha çakmamıştım. geç oldu güç oldu..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kimse bozmaz o çeki emin olabilirsin
hatırlı banka yöneticisi tanıdığın yoksa işin zor

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı Kredi Bankası'nı deneyebilirsin,Türkiye'de yurtdışı işlemlerinde en iyi banka Yapı Kredi'dir.Hiç Parked çeki bozmadım ama diğer tüm çeklerimi 20$ masrafla 1 ayda bozdurmuştum.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti Bankası yurtdışı işlemlerde Türkiye'nin en kötü bankalarından biridir. Boşuna fiş alıpta saatlerce sıra bekleme.

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ugrasirsan bozdurma imkanin olabilir belki ama cekin miktari dusuk oldugunu icin buyuk bir kismi masraf olarak gidecektir ztn.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istersen parked a mail at çeki geri yollayayım, paypal ile aktarın de belki kabul ederler...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
en sonunda akbank'taki bir ablamızı ikna ettik. 10 dolar kesecez yurt dışına gidecek sana da bir dolar hesabı açacaz para oraya gelecek dedi.
İlginize teşekkğr ederim arkadaşlar. sağolun

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum işin en kolay yolu sanırım şöyle,

parked a mail at deki bana gelen çeki türkiyede bozamıyorlar, bundan dolayı çeki tekrar size yollasam ve ödememi paypal ile yapsanız olurmu.

maile olumlu cevap gelirse çeki yollarsın paranı kısa sürede paypal hesabına yollarlar.

Bende daha önce parked ta değilde ama başka firmada karşılaştığım bu problemi bu şekilde çözdüm.

umarım faydalı olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5