İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked'taki kesintiler üzerinde

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar, herkeste olduğunu biliyorum da bendeki oran çok geldi bana.
%30 civarı kesinti oluyor. ve trafiğin %95 i organik. Sizde durum nasıl?

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bazen tamamını siliyorlar senin gene iyimiş genelde %50-%60 siliniyor benim trafik organik 2 yıllık domaini yönlendirdim ama hep siliyorlar

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi gidiyor..

Valla yabancı trafiktenmi bilemicem ama en fazla gunde 1-2 click silindiğini gördüm bazen hiç silinmiyor... Yazdığınızın aksine kazançlarım sürekli artıyor.. 8 günde 40$ iyi para bence 100 tekil hitli siteyle ;)

D

domainturk

Misafir
Zannedersel bu olay sadece tr deki parked kullanicilari icin gecerli gibi geliyor bana.Benim hesabim da en ufak bir kesinti ve ya silinti olmadi ve olmuyor ustelik cok clik oranlar aliyorum 1 clik 2,46$ veriyor..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuzde 30 civari siliyorlar ama degisiyor bu nedense gunde 50 dolar filan oluyor ama duzeltmeden sonra 30-35 e kadar dusuyor bu

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainturk' Alıntı:
Zannedersel bu olay sadece tr deki parked kullanicilari icin gecerli gibi geliyor bana.Benim hesabim da en ufak bir kesinti ve ya silinti olmadi ve olmuyor ustelik cok clik oranlar aliyorum 1 clik 2,46$ veriyor..

sakıncası yoksa keyword nedir? ben hosting kullanıyorum ama okadar görmedim yabancı hit olmasına rağmen..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Parked ta 2 tane hesap kullaniyorum. Birinde türk hitlerim var digerinde yabanci hitlerim. Yabanci hitlerimi konusmaya gerek yok. Silinmeler cok nadir ve kazanc oldukca yüksek. Ama türk hitlerine gelince, hitler siliniyor ve kazanclar az oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5