İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

parking keyword.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tamam sen bunu yazdinya buraya bak piişma olcaksıun soylemesi benden herkes kullnır bu keywort u dolasıyısı ilede click başı erdiği miktar düşer

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
belli süre başkalarıda kazansın sorun değil ;)

R

RevenuE

Misafir
parked ta min ödemeyi geçemeyince 'domain income' mi yazıyor beyler?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
min ödemeyi geçip ödeme onaylanınca yazıyor.

R

RevenuE

Misafir
min ödemeyi yüksek tuttugum için ödeme almadım bu gune kadar. Fakat domain income yazıyor. Bu dönem geçicem min ödemeyi , ödeme aldıgıma dair bir mailde gelmedi

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mail yollamıolar saten. Taxformu doldur. ödemen ayın 7sinde yatcak

R

RevenuE

Misafir
tax formu 2 ay önce doldurdum. Fakat bu güne kadar min ödemeyi geçmedim. Ama her dönem domain income yazıyor. Ödemeselerde domain income yazıyormu bunu merak ediyorum

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Soytürk, sen şu anda paylaşım yapmanın verdiği mutlulukla duruyorsun fakat iyilik değil kötülük ettiğinin farkında değilsin. Şimdi bu adamlar bu kelimeye üşüşecek ve birçoğu banlanacak, bunun bizede etkisi olabilir. Türk IP'lerini tamamen banlayabilir. Neden temiz kazanmak varken riske atıyorsunuz ki ? Moderatörler tarafından bu başlığın silinmesini istiyorum. Parked'i bari kaybetmeyelim.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiç ole düşünmedim yaf :S Silinsin başlık PLS..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır o anlamda söylemedim arkadaşın birisi parkedi kaybetmeyelim bari demişti ben de diyorumki parked çoktan uçtu sallamasyon adam atıyorlar
1$ kazananıda atıyor 100$ kazanıda

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Unutmam' Alıntı:
hayır o anlamda söylemedim arkadaşın birisi parkedi kaybetmeyelim bari demişti ben de diyorumki parked çoktan uçtu sallamasyon adam atıyorlar
1$ kazananıda atıyor 100$ kazanıda

Hımm ben daha bikaç gün önce PARKED.COM a basladım. 20 küsur dolar oldu atmazlar umarım. Hile filanda yok. Hit alan domain vardı onu yonlendirdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5