İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

parking siteleri hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük tekil hiti 3000 olan bi siteyi parkinge yönlendirsem %90 googleden gelen ziyaretçiler... bi sorun teşkil edermi. yoğun ziyaretçi var diip banlama olasılıkları nedir ?

A

Airborne

Misafir
Eger gercekten google dan geliyorsa hit sedo ya park et. Yamuk yapmayan en güvenilir parking yeri
Tabi hitler gercekten google dan sa yani sayfalarin google da indexli ise

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfa değiştikçe arama motorundaki pozisyonuda değişiecek ve yavaş yavaş hitler düşecektir ama bunuda göz önüne al.

U

uzaymerkezicom

Misafir
googledan geliyorsa ilk park etmiceğin yer SEDO dur. Bunun böyle olduğu tarafımca kanıtlanmıştır...
bilgi istersen pm

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ya asla parketme ödeme günü geldiğinde paranın üstüne yatarlar. goldkey.com , parked.com bunları dene.

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayın 9-11 arasında ödeme yapıyor.
dün ayın 9'uydu hesabı kesmişler.
Bugün yarın hesaba geçer para.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm o zaman pazartesi domaini yönlendireyim önümüzdeki ay kesim zamanına kadar birikim yapar muhakkak teşekkürler...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
hmm o zaman pazartesi domaini yönlendireyim önümüzdeki ay kesim zamanına kadar birikim yapar muhakkak teşekkürler...
bence sedo kullanma Afternic.com kullan tik ucretleri daha iyi

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
afternic paralı dendi bakalım olmazsa ona girişicem airborne yardımcı olucaktı o konuda... oda şehir dışında olduğundan pazartesiye kadar sitenin faaliyeti devam etsin...

aslında günlük 4000 tekil hit istiyen olsa 100€ hemen siteyi ona yönlendireyim... 1 ay sedoyla filan uraşmamış olurum :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
afternic paralı dendi bakalım olmazsa ona girişicem airborne yardımcı olucaktı o konuda... oda şehir dışında olduğundan pazartesiye kadar sitenin faaliyeti devam etsin...

aslında günlük 4000 tekil hit istiyen olsa 100€ hemen siteyi ona yönlendireyim... 1 ay sedoyla filan uraşmamış olurum :)
verdigin 19$ ama kat kat fazlasini alirsin
sitenin icerigi ne idi ??
Birde hitin Turkmu yabancimi (yabanci ise ben alabilirim)(Afternic de bu hitle 100 euro don cok cok daha fazla kazanabilirsin :))

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitim malesef türk. yabancıda var ama ağırlık türkler.

ama yakın zamanda yabancı trafik sağlayacağım bir site olucak o zaman ben seni haberdar ederim...

afternic konusundada denicem ama öncelikle bi sedo ile yuvarlanmak istiyorum... forumda bi dünya konusu geçti canım çekti :D

A

Airborne

Misafir
Hit google dan olduktan sonra sedo hic birsey demez. Sizler adwords la hit saglarsaniz tabiki kabul etmez. Bu forumda bende dahil olmak üzere sedo dan sorunsuz para alan cok kisi var. Para alamayanlar muhakkak sedo yu kizdiracak birsey yapmislardir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Hit google dan olduktan sonra sedo hic birsey demez. Sizler adwords la hit saglarsaniz tabiki kabul etmez. Bu forumda bende dahil olmak üzere sedo dan sorunsuz para alan cok kisi var. Para alamayanlar muhakkak sedo yu kizdiracak birsey yapmislardir.
Aiborne yazdigin mesajlar dikkat et bence
yazdigin mesajlara bakarsan surekli diger mesaj yazan insalari kotuleme kucumseme gibi bir izlenim birakiyor
bi baslikta kimse adwords den bahsetmis mi Hayir bu mesajin yazarak digerlerini kotulemenin anlami yok
Kazaniyorsan allah daha cok versin diger arkadaslarada versin
ister adwords kullanir ister baska sey bu seni baglamaz (birisi hile yapiyorsa zaten banlanmayi goze alarak yapiyordu bu o kisi ile sedo yada baska sponsor arasinda Ama temennimiz sudur ki hile dahi yapsada anlasilmasin banlanmasin odemesini alsin keske bizim turk webmaster imiz daha fazla kazansin)
Adwords konusuna gelince adwordsu dogru kullanmasini bildikce adwords kullandigini kimse anlamaz ve banlamaz

U

uzaymerkezicom

Misafir
sedo babam mı bana kızsın. işini iyi yapamıyo işte. Telefonda açtım, emaille hit grafiklerini gösterttim, ispat ettim hit googledan geliyor screenshotlar falan onlar ÇOK iyi biliyodur hitin nerden geldiğini. Türküz diğe böyle yaptılar. Çok şükür bi sürü başka yer var hiç biri yamuk yapmadı. Sedo bence en aşağılık olan insanların buluşma yeri.

A

Airborne

Misafir
Kimseyi kücümsedigim kötüledigim yok. Isin dogrusu bu. Bu forumda sedo dan cok kisi sorunsuz para kazaniyor.
@uzaymerkezicom
konusmalarina dikkat et. Bu forumdaki cogu kullaniciya asagilik dedin. Sedo kafasina göre atmaz. Bir kusur islemissinki atmis. Bizleri niye atmiyor.
Adwords bir hiledir. Bunu kimse savunmasin. Madem hile degil, sedo ya ben hitleri adwords ile yolluyorum deyin bakalim noluyor. Saniyesinde sut.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Kimseyi kücümsedigim kötüledigim yok. Isin dogrusu bu. Bu forumda sedo dan cok kisi sorunsuz para kazaniyor.
@uzaymerkezicom
konusmalarina dikkat et. Bu forumdaki cogu kullaniciya asagilik dedin. Sedo kafasina göre atmaz. Bir kusur islemissinki atmis. Bizleri niye atmiyor.
Adwords bir hiledir. Bunu kimse savunmasin. Madem hile degil, sedo ya ben hitleri adwords ile yolluyorum deyin bakalim noluyor. Saniyesinde sut.
adwords kullaniyormusun : cevabin EVET
baska soze gerek yok
Adwords hile degil dedimi hayir
kullanmasini bilirsen kimse anlamaz diye yazdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5