İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Part Time Çalışacak Üniversite Öğrencisi Aranıyor

halftipsy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahibi olduğumuz e-ticaret sitelerinin teknik takip ve güncellemelerini gerçekleştirmek üzere acilen part time çalışacak tercihen ikinci öğretim üniversite öğrencilerine ihtiyacımız vardır. Grafik bilgisi olan, bilgisayara hakim, orta seviyede asp ve html bilgisi olan, frontpage veya dreamweaver kullanabilen, İstanbulda ikamet eden arkadaşlar 0532 517 08 00, [email protected] veya 0212 221 02 02 numaralı telefondan Serkan Bey ile görüşebilir.

Teşekkür Ederiz

halftipsy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Freelance Hakkında

Merhaba,

Yıllarca freelance çalışmış biri olarak çok uzak bakmıyorum ama öncelik bizimle mesai harcayacak arkadaşlarda olacak. En azından bir süre birbirimizi ve işi anlamamız gerekiyor, daha sonra gerekenler yapıldığı sürece nereden ve ne zaman yapıldığı pek mühim değil.
Lütfen iletişimi mail veya telefon ile gerçekleştiriniz.

Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5