İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

partner sitesi 1 tl den

GqN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi : pm ( hediye olarak esas sitenin yanında www.iyibires.com verilecektir )
Site için istenen fiyat :1 tl başlangıç fiyatı. minimum artış 50 tl. 1 hafta sonra en yüksek teklifi veren siteleri kazanır !
Sitenin aylık getirisi: 1.500-3.000 tl arası
Sitenin açılış tarihi: 10 ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: partner sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 200
Domainin yaşı ve Pagerank değeri:1 yıl
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Evet
Hosting dahil midir:
Banlı olduğu sponsor var mı:yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:yok...

evet arkadaşlar tüm açıklamaları buradan yapacağım.sitem şu ana kadar 300 civarı gold yapmıştır,, çalışıldığı sürece bu rakam artacaktır.gold üye çıkartabilmek için kendi geliştirdiğim taktikten dolayı 2 adet bot yazdırılmıştır ücretli.. bu botlar siteyi alan kişiye ücretsiz verilecek ve site satışı sonrası tüm destek-taktikler verilecektir.. 10.ay kazanc screeni moto odeme posuna ait olup aşağıda resmi vardır.. 10.ayda 900 tl banka havalesi vardır ve aşağıda yer alan resimdende görüleceği üzere 1800 tl lik kredi kartı satışı gerçekleşmiştir.. 10. aydan sonra pos değiştirdik.. ve başka bir posa geçtik.. 11. ayda hiç vaktim olmadı ve 10.ayda uyguladığım taktiği uygulyamadım.. sadece 1 hafta çalıştım o da çok sıkı değil. o haftanın screeni aşağıdadır.. 1 haftada bankaya gelen havale 245 tl ve posa gelen ödemeler 585 tl dir.. 1 haftada gelen ödemerl toplamı 870 tldir.. çok sıkı ve düzgün çalışılması durumunda bu rakamı her zaman yakalayabilecek potansiyele ship bir sitedir.Üyelere 3 mesaj hakkı verilmiştir.. bu rakam admin panelinden ayarlanabilmektedir. Üyelerin bayan üyelere attığı mesajları görüp.. cevap yazma hakkı admin panelinde vardır... sitede tüm profili gezen bot, göz kırpan bot ve mesaj atan bot lar admin panelinden kolaylıkla kullanılabilmektedir... ayrıca hazır kurulu ve gerçek üyelere sahip www.iyibires.com siteyi alan kişiye hediye edilecektir...

peki neden satıyorsn gibi sorulara da cevap : askere gidiyorum + toplu para lazım borcum var...

ciddi alıcılar ve gerçekten çalışmak isteyenlere 1 ay boyunca desteğimi esirgemeyeeğim... onunla beraber çalışacağım.. ödemede hak verirsinizki bir kolaylık tanımam.. nakit istiyorum ödemeyi,, ve güven konusunda problem yaşayacağımı sanmıyorum benimle iş yapanlar bilir... lütfen pmyi bütçesi ve almaya niyeti olan kişiler istesin. teşekkür ederim, her türlü sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyacağıma emin olabilirsiniz...

440_asd.jpg

872_mnoto.jpg

msn adresim [email protected]

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Link e tıklandığında expired diyor ve yeniden satışa konmuş ?

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
600 Tl benden Ayrıca Lütfen Domaini Ozelden Yollayın

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Domain Name: IYIBIRES.COM
Registrar: DYNADOT, LLC
Whois Server: whois.dynadot.com
Referral URL: http://www.dynadot.com
Name Server: NS1.DYNADOT.COM
Name Server: NS2.DYNADOT.COM
Status: clientTransferProhibited
Updated Date: 02-jan-2011
Creation Date: 01-jan-2010
Expiration Date: 01-jan-2012

Bu bilgiler sana mı ait şimdi ?

GqN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
600 Tl benden Ayrıca Lütfen Domaini Ozelden Yollayın

domaini nasıl özelden yollayayım anlamadım ? 600 tl son teklifin.. yeni gördüğüm için 1 gün daha bekleyeceğim.. üzerine teklif çıkmazsa sana vereceğim 2 siteyide ! ayrıca forumda güvensizlik yaratabilirim az mesaj ve 0 trade... r10daki kullanıcı adım GqN

http://www.r10.net/members/15868-gqn.html

isteyene r10 üzerinden pm atarım. güvenlik için...

satışım devam etmektedir. iyibires süresi dolmuştu tekrardan renew yaptım gün için de gelir. yerine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi