İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pay-pal hesaplarınız onaylanır ve istenilen miktarda sanal kredi kartı temin edilir

cagdas26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onaylama işlemi Sanal Kart ile yapılmaktadır.

Not: bu sistem kredi kartını kullanmak istemeyenler ve kredi kartı olmayan arkdaslar için faydalı olabilir

Arkadaşlar işlemleri 5.90 $ Paypal yada karşılığı olan TL miktarı ile yapıyorum hesabınız onaylandığı zaman ödediğiniz 5.90$ in 1.95 $ ı otamatik olarak pay-pal hesabınıza yüklenir kalan 3.95 $ yi hizmet ücreti olarak taleb etmekteyim...

Ödemeleri: yapıkredi-işbank-paypal ile kabul edebilirim

iletişimi için: [email protected]

NOT: dolancırılık gibi birsey kesinlikle söz konusu olamaz. istenildiği taktirde tüm kimik bilgilerimi gönderebilirim alıcıya...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Tamamı kalın yazıyı düzelt bence kurallara aykırı çünkü :)

esesforza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamızını google de gördüm ve sitenize üye oldum Arkadaşla alışverişi sorunsuz bi şekilde gercekleştirdik sagolsun çok yardımcı oldu güvenilir bi kullanıcı tekrar teşekürler hersey için.

D

dragon

Misafir
Evet bende bugun paypal hesabımı onaylatım sorunsuz bir sekilde paypal hesabımı 2 daka icersinde onaylattı

sagolsun gercektende guvenilir biridir Sanal kartını onaylatmak isteyen olursa kesinliklen

onaylatsın kendisine cok tesekur ederim Hersey İcin tesekurler cagdas

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş güvenilir biridir sorunsuz bir şekilde paypal hesabımı anında onaylatmıştır.
Kendisine Teşekkürlerimi sunarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5