Pay With a Tweet ile Paylaştırın, Kazanın!

yusufcanol

0
İyinet Üyesi
Katılım
28 Aralık 2010
Mesajlar
32
Reaction score
0
Konum
Antalya
Oturduğumuz yerden kazanmayı seven bir milletiz şimdi bunda bir anlaşalım. Şimdi bahsedeceğim konu ise hem kullanıcıların kazanacağı hem de sağlam bir reklam yapmamızı sağlayacak bir uygulama. Kısaca şu; elimizde kendimize ait ya da olmayan bir dosya, uygulama ya da başka bir argüman var. Oluşturduğumuz küçük bir butonla kullanıcının içerik hakkında tweet atmasını ya da paylaşmasını sağlıyoruz. Ziyaretçinizin, sizin sunduğunuz dosyaya karşı ödediği hizmet bedeli bu, sadece paylaşmak.

Biraz açalım konuyu.

Elimizde kendimize ait bir .pdf dosyamız ya da uygulamamız var. Ne yapıyoruz ? Bu adrese girip gerekli alanları dolduruyoruz. “Create my Button” tuşuna tıkladığımızda bize kodlarımızı veriyor. İsteğinize göre hangi buton hoşunuza giderse kodunu alıp kullanabilirsiniz.

Devamında, ziyaretçiniz bu dosyayı indirmek istedi, yapması gereken sadece “Pay a Tweet” butonuna tıklayıp ‘hiç bir ücret ödemeden’ uygulama izni verdikten sonra içeriğinizi paylaşmak. Güzel bir reklam yöntemi.

Ayrıntılı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst