İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PAYLAŞIM BUDUR! YHT ile artık hesabınızı bileceksiniz ;)

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaslar.

Bu aralar nedense gündüzleri net baglantım yok. Kendi ihtiyaçlarımı karşılaması anlamında yazdıgım bir script var.

Özellikle webmaster arkadaşlarımızın çok işine yarayacagını dusundugum bu script neler yapar hemen anlatayım.

YHT = Yuregim Hesap Takip

1. Alacaklar
    • Alacak ekleme / düzenleme
    • İsim, Web sitesi, Mail adresi, Telefon, Yapılan iş, Alacak Tarihi, Toplam borç, Alınan Para, Kalan Borç görebilme.
    • Parça parça ödeme alabilme.Bir nevi taksitlendirme. (Alınan ödeme ana borçtan otomatik düşer.)
    • Alacaklar listesinde toplam alacak, toplam alınan ve kalan bilgilerini görebilme
    • Alacak para tamamıyla bitince en son ödemenin alındıgı tarih ile otomatik arşivleme. (Ödemesi bitenler Alacak listesinde görünmez)

2hx55vq.jpg

1. Borçlar
    • Borç ekleme / düzenleme
    • İsim, Web sitesi, Mail adresi, Telefon, Alınan hizmet , Alacak Tarihi, Toplam borç, Ödenen para , Kalan Borç görebilme.
    • Parça parça ödeme yapabilme.Bir nevi taksitlendirme. (Yapılan ödeme ana borçtan otomatik düşer.)
    • Borçlar listesinde toplam borçlar, toplam ödenen ve kalan bilgilerini görebilme
    • Borcunuz tamamıyla bitince en son ödemenin yapıldığı tarih ile otomatik arşivleme.

jh606o.jpg

1. Arşiv
    • Ay ve Yıl olarak otomatik arşiv oluşturma.
    • Her ay için o ay toplam ödenen, toplam alınan ve kâr yada zarar (otomatik tespit) bilgilerini görebilme.
    • Ay içerisindeki bütün bilgileri tek tık ile silebilme.
    • Arşiv oluşturulan ay'a girildiğinde o ay içerisinde yapılan butun alacak ve verecekleri görebilme ve silebilme.
    • Ödeme yapılan/alınan tarihi ayrı ayrı görebilme.

s2qvjr.jpg

-

2428ro3.jpg

Scripti tamamen kendi ihtiyaçlarımı gidermek için yazdım arkadaşlar. Ama konunun başında da belirttiğim gibi webmaster arkadaslara ilaç olabilecegini düşündüğüm için paylaşmak istedim. Acık kaynak kodlu bir yazılımdır ve geliştirmeye acıktır. İlkkez FUUB.NET'te yayınlanmıştır. Fonksiyonlar içerisindeki yapan() fonksiyonunu kaldırmazsanız cok sevinirim. Bunun sebebi tamamen; güncelleştirme yaptıgınızda bana oradaki adreslerden ulaşmanızı istememdendir.

Bugün aslında "Notlar" ve "Backlink" diye bolumlerde yazacaktım ama aceleye geldi. Bir dahaki sürümde backlink alış/satış. Eklenen kelimelerin o sitede olup olmadıgını kontrol edebilme. Ekleme tarihleri arasındaki farkı görme. Backlink alacagı ve verecegi hesabını tutabilme. Herhangi bir konuda Not ekleyip düzenleyebilme gibi özelliklerde koyacagım. Sizinde fikirleriniz , önerileriniz yada geliştirmeleriniz olursa script altında belirttiğim yerlerden bana ulaşabilirsiniz.

Umarım işinize yarar.

İndirme:

www.yuregim.com/kontrol.rar

Kullanıcı adı : admin
Şifre: admin

İyi calısmalar.

E

Erturk

Misafir
İndirip kullanan oldumu arkadaslar hic?

Sagolsun bır arkadasımız alttaki tarih hatasını soyledı duzenledim onu ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İndirip denemedim ama kolay kolay paylaşılamayacak bir script gibi duruyor.

E

Erturk

Misafir
Ben tesekkur ederim arkadaslar.

Bazı eksiklikler vardı onları duzenlıyorum sımdı. Birde yenı moduller ekliyorum. Şu anki ekran goruntusunu paylasayım.

20krdcx.jpg

İşinize yaradıysa ne mutlu.

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
elinize sağlık , geliştirilmeye açık bir sistem olmuş , başarılar.

Space

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
v2'yi merakla bekliyenlerdenim lakin ses soluk yok :)
Hayırlısı...

mehmetsadri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok saolasın muhakkak işe yarayacaktır Allah Razı olsun kardeşim çalışmalarının devamını başarılı bir şekilde devam ettirmen dileklerimle.

Hatırlatma yapayım dedim bunu yayınlıyan arkadaş kendisine bir çıkar gözetmemiş direk kodları vermiş siz bir domain altı yayınlamışsınız bence ilk paylaşan arkadaşım konunun gerçek mütahitidir ve tüm övgüleri haketmektedir. Nasıl o9 bunu paylaşmamış olsa sizde geliştirecek birşey bulamazdınız bulsaydınız zaten ondan önce paylaşmış olurdunuz...
Ben şahsen kendi hesabımı başkasının kontrolündeki, bir siteden yapmam sakınca doğurmasın diye hele kendi domainim varken başka bir yerde tutma gereği duymam bu benim fikrim...
Sizinde dediğiniz gibi boynuz kulağı geçer ancak kulak gibi duyamaz sadece boynuz olarak kalır. Neden sizin geliştirdiğiniz dahada geliştirilmesinki yokmudur daha ilave edilebilecek şeyler. Ben sadece soruyorum ve eleştiri yapıyorum kalbinizi kırmak sizi gücendirmek değildir niyetim kuysuruma bakmayın iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5