İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paylaşım Takımları

T

trgy

Misafir
Forumu güncel tutacak arkadaşlar paylaşım takımına alınacaktır. Paylaşım takımı 10 kişilik bir ekipten oluşacaktır.

Paylaşım takımına girenler kendisine bir kategori seçecek ve alanında uzman olduğu kısımlarda paylaşım yapacaklardır.

Kesinlikle alıntı yapmadan paylaşım yapmak zorundadırlar. Makale türü yazılarda alıntı yapmaya izin vermiyoruz. Yani kopyala yapıştır yaparak forumu kirletmeye izin vermiyoruz.

Tema paylaşımı yapacak arkadaşlar ise paylaşım yaparken tema önizlemesini ve demo adresini vermek zorundadırlar.

başvuru için tek yapmanız gereken konu altından örnek olarak şu şekilde istekte bulunabilirsiniz..

Wordpress tema kategorisi için paylaşım takımına girmek istiyorum.

dipnot: Peki neden paylaşım takımı normal olarak paylaşabilir insanlar diye soracaksınız bunun nedeni ise gayet basit, paylaşım grubuna giren arkadaşlar vip++ ile aynı özelliklere sahip olacaktır.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Wordpress tema kategorisi'ni alabilirim

Birden fazla bölüm alabiliyor muyuz?

T

trgy

Misafir
Takım 10 kişi olduktan sonra arkadaşlara görevleri ve rütbeleri verilecektir.

X

Xman

Misafir
Görev alacak arkadaşlara başarılar ve bol paylaşımlar diliyorum ;)

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Forumu canlandırmak için güzel bir uygulama.
Hayırlı olsun diyorum.

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
joomla paylaşım takımına girmek istiyorum , tema ve modül konusunda profesyonel derecede bilgiye sahibim.

Edo44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Site Tanıtımları, Tarayıcılar ve Güncel Konular Haberleri ben alabilirim.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yararlı bir uygulama. Görev alacak kişilere şimdiden kolay gelsin.

T

trgy

Misafir
Katılmak isteyenler buraya yazdıkları gibi isimlerini paylaşıma başlayabilirler. İzmir'e yeni gelmiş olmam nedeniyle, anca 1-2 gün sonra bu konu ilgileneceğim.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
DataLife Engine kategorisi için paylaşım takımına girmek istiyorum.

edit:
Daha genel olarak Hazır Uygulamalar kategorisinde paylaşımıda bulunmak ve takımda yer almak istiyorum.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
yıllardır MyBB forumlar ile ilgileniyorum.MyBB bölümünde güncel paylaşımlar yapabilirim.Bu bölüm ile ilgilenebilirim.

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer imza linkim follow olacaksa, wordpress kategorisinde sorulan tüm soruların tam ve doğru cevabını veririm. haftada bir kaç tane de bilgilendirici başlık açarım.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
WordPress'te ve vBulletin'te bildiğim şeyleri video + mikrofonla anlatabilirim.
3 günlük bir Eskişehir gezim var, ondan sonra full başlayabilirim paylaşımlara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5