İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paylasweb.net.tr

RuneS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben paylasweb den vbulletin hosting alacağım fakat güvenilir bir yer mi bilmiyorum eğer hakkında bilginiz varsa yada görüşürüz varsa bildirebilirmisiniz ?

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.net.tr bir domain aldıgına göre marka tescili v.s var fakat tasarımı pek iyi değil girer girmez direk giriş yapın demesi kötü olmuş :(

kendi firmamıda önerebilirim

www.platiniumserver.com menüden referanslarımıza & sunucularımızın resimlerine ve personellerimizede bakabilirsiniz

RuneS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi için teşekkürler hocam ama orada vb veriyorlar.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben paylasweb den vbulletin hosting alacağım fakat güvenilir bir yer mi bilmiyorum eğer hakkında bilginiz varsa yada görüşürüz varsa bildirebilirmisiniz ?

Size tavsiyem , googleden bu firmayı aratın ve birde aradığınız paketi hostbul.net sitesinden bulmayı deneyin. Ancak alacağınız firmanın Yer Sağlayıcı Belgesi , Vergi Levhası gibi belgeleri var mı yok mu dikkat edin.

.net.tr bir domain aldıgına göre marka tescili v.s var fakat tasarımı pek iyi değil girer girmez direk giriş yapın demesi kötü olmuş :(

kendi firmamıda önerebilirim

www.platiniumserver.com menüden referanslarımıza & sunucularımızın resimlerine ve personellerimizede bakabilirsiniz

Yer Sağlayıcı Belgesine sahip olmadan satış yapmanız forum kuralları gereğince yasaktır. Daha önceden de size bu durumu belirtmiştim , haberiniz olsun.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ynt bilişim, güzel hosting, ihs bunlar iyi firmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5