İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal 1.95 charged ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Paypala dün açtıgım bussiness hesabı verified etmek için kredi kartını girdim , charge etti 1.95 fakat ekstrelerime girdigimde 4 haneli verified etmek için gereken kodu almaya, netten göremiyorum bu işlemi.

Fakat başka işlemlerim anında ekrana yansıyor dönem içi özetlerimde.İş bankası kullanıyorum.

Bu normal mi ? Birkaç günde mi yansır yoksa ne yapmalıyım ?

teşekkürler,

M

MasterTR

Misafir
i$lemin hemen ba$inda 4 haneli bir rakam var dikkatli bak

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Paypala dün açtıgım bussiness hesabı verified etmek için kredi kartını girdim , charge etti 1.95 fakat ekstrelerime girdigimde 4 haneli verified etmek için gereken kodu almaya, netten göremiyorum bu işlemi.

Fakat başka işlemlerim anında ekrana yansıyor dönem içi özetlerimde.İş bankası kullanıyorum.

Bu normal mi ? Birkaç günde mi yansır yoksa ne yapmalıyım ?

teşekkürler,

evet normalk ben 3 ay önceki paypal işlemimi göremiyorum işbankta.

verified yapmıyor şerefsizler senin araman lazım.

0212 350 12 50

bu numarayı arıyorsun gerekli tuşlara basıyorsun. Paypaldan çekilen miktarın işlem gününü söylüyorsun "çabuk panelime yansıtın görmek istiyorum" diyorsun. 5 dk sonra görürsün.

arayıp söylemezsen interaktif paneline yansıtmayacaklar!! ben çok yaşadım.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
teşekkürler eve gider gitmez denicem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5