İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal acil yardım...

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabım limited oldu.Kimlik ve telefon faturasını faxladım.Tekrar bir mail geldi .Tam olarak ne istiyorlar.Yardımcı olacaklara minnettar kalırım.Teşekkürler

We're sorry, but your account access limitation cannot be lifted at this
time. We need more information about your account before we can restore
full access to your account. Please complete the steps below so that we may
review your account further:

1. Fax copies of the original bills of sale or invoices referencing your
purchase or acquisition of the items you are selling along with the name
and telephone number of your supplier.

2. Our records show that your PayPal account is linked to another PayPal
account with the domain address @yahoo.com. The issues on the related
account must be resolved before we are able to further review this PayPal
account.

If you are faxing information, you must use the cover page provided by
PayPal. The cover page contains information specific to you and using it
ensures that your documents are routed and handled in a timely manner. If
you no longer have a copy of the fax cover sheet, please fax the requested
documentation to 1-402-537-5731 Attn: Account Review Department. Please
notate your email address and the following case number when faxing the
documentation:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimlik ve telefon numarasının dışında, bir de barkodlu sayfa var onu da yolla. bana da oldu, sadece bu barkodlu sayfa ve kimliğimi yolladım kaldırdılar sınırlamayı. bir de senden alışverişlerinde kullandığın faturaları istemişler o da ilginç. bir de şu var, ben barkodlu sayfa ve kimliğimi faksladıktan sonra, bana bir şeyler daha gönder daha mail attılar. ben de göndermedim. 3 gün sonra mail attılar hesabınızdaki sınırlamayı kaldırdık diye. ilginç bu adamlar.

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Barkodlu sayfayıda yolladım.Benim 2 paypal hesabım var biri benim diğeri arkadaşın.Benim paypalden arkadaşınkine 400 Euro küsürlü 3 adet para attım.Şİmdi bu paraları ne karşılığında olduğunumu ispat etmem gerekiyor.Bilgisayar firmasıyız bilgisayar faturası faxlasak olurmu acaba.2 hesabımda limited şu anda

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bilemiyorum, yahoo.com adresli bir mail'den bahsetmişler bu o mu? acelen yoksa 3-4 gün bekle, belki sana da atarlar mail sınırlamayı kaldırdık diye. ya da istersen faturaları faksla gitsin. o kadar incelemiyorlar sanırım.

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo mail olan benim diğer hesabım.Parayı gonderdiğim mail yahoo uzantılı ondanda fatura istemişler.Bu faturalar nasıl olmalı 2 hesap içinde aynı faturayımı fakslamamız gerekiyor.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla fakslamadığım için bilemiyorum, herhalde daha önce başına böyle bir iş gelmiş biri vardır, o bilgi versin.

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son gelişme.Hesaplardan biri açıldı.Kimlik Adres belirten su faturası ve bilgisayar parçası olarak kesilmiş bir fatura ile halloldu diğeride hallolacak inşallah.Sorun yaşayan olursa yardımcı olabilirim.Biraz neşem geldi....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5