İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Active?

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba paypal hesabımı geçen ay açtım ve amerikada bir frmadan 92 $ aldım. Bu parayı kullanmam için active mi etmem gerek

birde kredi katımı giryorum ama olmuyor. Bankamatik kartımı denedim ikisindede aynı sorunu veriyor çözemedim ve kredi kartı girmeden başka bir paypal hesabına aktaramıyormuyum parayı

bu uyarıyı veriyor;

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

yerdımcı olursanız sevinirim saygılar

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kartta limit warmı limit olmayıncada bu hatayı veriyor

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var yok

kredi kartımda var ama bankamatikde yok peki bankamatik bilgleini girincede kabul ediyor mu?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankamatik olmaz kredi kartı olcak ama karttan para cekiyo bi miktar limit yok diyo başka kredi kartı varsa dene bazen uyuzluk yapıuyo işte

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım sen zaten bi paypal hesabı açmışsın. sana gelen 92$ı kred ikartına mı almak istiyosun? o parayı accept et sonra banka accountu eklemeden hesabıma geçir de.

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@pembekedi
bak account eklemeden nasıl hesabıma ekle diyorsunuz onu anlamadım, TR bankalarına withdraw (para aktarma) imkanı yoktur

@korayx
paypal hesabınıza kredi kartı eklemek için paypalın kartı onaylaması gerekiyor, onun için de kartınızın internet işlemlerine açık ve limitinin müsait olması gerekiyor ki, paypal kart bilgilerinizi girdiğinizde kartınızdan 1.95 usd kadar bir çekim yapıyor ve bu çekimin ekstrenizde görünün açıklamasında yazılan numarayı paypal ekranınıza girmenizi istiyorlar ki kartın size ait olduğu anlaşılsın. hata vermesi kartın internet işlemine kapalı olduğunu gösteriyor.

ve fakat kartınızı, paypaldaki paranızı kartınıza aktarmak için ekliyorsanız bilmelisiniz ki, paypal, türk hesap sahiplerinin sadece USA daki banka hesaplarına para aktarmalarına müsaade ediyor ya da başka bir paypal hesabına.

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypalde kredi kartı bilglerimi girip hesabımı active etmek istedim ama hata verdi ve farklı bir form sayfası çıkdı. Sayfanın resmi aşağıda bilgisi olan var mı?

http://www.imagejoin.com/viewer.php?id=7160paypal.JPG

üf paypal ya 92 $ için can çekiştiriyor bana yaa nedir bu form sanki bana kart bilgileimi çalmak istiyomuş gibi geldi

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorummm

evet biliyorum Türk bankalarına ödeme yapmıyolar ama kredi kartı işleme kapalı olamaz geçen amerikadaki bir firmadan çekdiler para paypal neden çekemiyor anlamadım başka bir arkadaşın kredi kartını giremiyorumda başka bir yolu yokmu?

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle kartınızın E-kart olmamasına dikkat edin.
daha sonra türkiyedeki bazı bankaların kartlarının paypal tarafından bloke edildigini bilin.
(firmamıza bunla ilgili yazı gelmişti.)
kullanılanlar (gelen yazıdakileri post ediyorum)

garanti bankası , TEB, Y.K.B, IS BANKASI.

Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5