İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Add Credit Card hakkında!!

E

epido

Misafir
Paypal a üye oldum ve kredi kartı eklemem gerekmekte. Ancak kendime ait bankamatik kartım var sanırım bunu kabul etmezler.

Acaba Babama ait kredi kartını versem kabul ederler mi? 1.35 euro sanırım bi masraf alıyorlarmış güvenli para alım-yollama için?

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankamatik kartını kredi kartı yerine kullanabiliyosan kabul eder. Kartın üstünde visa veya mastercard yazıyorsa hesabındaki parayı kredi kartı olarak kulanabilirsin.

E

epido

Misafir
yok maalesf İsbank bankamatik var adıma ama babamın VISA, MASTERCARD var.
onun kini kabul ederler mı?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Masraf degil, hesabiniza ekler o parayi.

E

epido

Misafir
anldm tamam ekliyorsa daha guzel

halen soruma bi cevap gelmedı?
acaba Babama ait kredi kartını versem kabul ederler mi?

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende kredi kartımı eklediğimde 2.90 $ kestiler ve geri ödemediler. mail attım ödeyecez dediler 3 4 gün geçti yaklaşık olarak ama hala tık yok :S bildiğim 1.95 $ kesiliyordu.

not : premium hesap aldım

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bende kredi kartımı eklediğimde 2.90 $ kestiler ve geri ödemediler. mail attım ödeyecez dediler 3 4 gün geçti yaklaşık olarak ama hala tık yok :S bildiğim 1.95 $ kesiliyordu.

not : premium hesap aldım

Geri ödeme yapilmaz zaten. PayPal ile ödeme yapacagin zaman o parayi kullaniyorsun.

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok tşk merlin. forumda hesap verified olduktan sonra hesabına yatacagı yazıyordu o yüzden kafam karıştı. 2.90 cekme nedenini bilen varmı ? :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
verified olduktan sonra değil. belli bir süre geçmesi lazım
verified olan bir hesaptan ödeme alınca, o kesilen para hesabına yatar

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ama Banka Kartı nasıl eklenir?

Kredi kartı ekleme yerinden kartta "Card Verification Number" olmadığı için eklenmiyor.
Banka Hesabı menüsünde de sadece "Country = United States" yazıyor ve değiştirilmiyor.
Bu arada kartta Visa Electron logosu var.

Acaba Babama ait kredi kartını versem kabul ederler mi? 1.35 euro sanırım bi masraf alıyorlarmış güvenli para alım-yollama için?

1.95 kesiliyor, extredeki bu 1.95 kestiği işlemin açıklamasında çıkan kodu girdikten sonra hesabınız verified oluyor ve bir sonraki işleminizde 1.95 eksik alıyor sizden.

Kredi kartı eklerken "Soyadı" kısmı değiştirilemiyor. Soyadı tuttuğu sürece ekleyebilirsiniz gibi bir anlam çıkıyor, buradan ama denemedim.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı eklerken "Soyadı" kısmı değiştirilemiyor. Soyadı tuttuğu sürece ekleyebilirsiniz gibi bir anlam çıkıyor, buradan ama denemedim.

evet soyadı tuttuktan sonra ekleyebilirsin bi problem olmaz. bende öyle kullanıyorum

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankamatik kartını kredi kartı yerine kullanabiliyosan kabul eder. Kartın üstünde visa veya mastercard yazıyorsa hesabındaki parayı kredi kartı olarak kulanabilirsin.

isbank bankamatik kartının ustunde visa electron yazıyor ama paypal kabul etmiyor visa ile visa electron farklı seyler sanırım

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
visa'nın bankamatik kartı Visa Electron
master card'ın bankamatik kartı Maestro

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5