İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Alınır & Satılır Yurt Dışı Ödemeleriniz Yapılır

legendd

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Miktar gözetilmeksizin paypal alınır & satılır ..

Yurt Dışı Ödemeleriniz Yapılır

Alım ve Satımlarda Ödemeyi,İşbankası, Garanti,Akbank ve Şans Oyunlarına anında havale, diğer bankalara eft şekline yapabilirim.

Stok:159$
Alımlar Devam Etmektedir

Paypal almak veya satmak istiyorsanız lütfen [email protected] Msn Adresini Ekleyiniz.

CodeX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kişi hırsız Mehmet Ali Oğurlu ve saz arkadaşlarının(Serpil Çelebi...) - Diyarbakır-Bismil ta kendisidir, acil banlanmasını istiyorum.

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Dolandırıcı Mehmet Ali Oğurlu (Altıok Mah.7.Sok. Dicle Apt.No:24 K:4 D:14
Bismil/Diyarbakır)
Dolandırıcı Serpil Çelebi - Bismil/Diyarbakır
www.bismilbilisim.com hırsızın sitesi.

Dikkat kesinlikle bu isim ve maillerle iletişime geçmeyin, bu bir uyarıdır.
10 mesajım olmadığı için şikayet bile edemiyorum legennd denen kişi tüm mesajlarına yazıp sonra bu kişiyi şikayet edceğim bunları biz görüyoruzda yetkililer niye görmüyor

Paypal hesabım onaylatılcaktı ilk pm legendd denen şahıs attı.Ben bu kişinin dolandırıcı olduğunu biliyordum ve bamlanmamasını merak ettiğim için kendisiyle 8tl onaylatmasını kabul ettim. Acaba dolandırıcı mı kendi gözümle görüp buraya yazmak istedim msn görüştük ve 5$ hesabına attı bana 10 dk sürer dedi 30 saat geç ti kendisine sordum 1 dk dedim 1 saat oldu ve msn kapattı. Yani 5 paralık dolandırıcının biridir

legendd denen kişiyle iş yapmayın ve yetkililere duyurur bu kişi banlanmassa şüpe duyacağım artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5