İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal bölümü için

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar,
paypal bölümünde mesaj sayısı 100 ü geçmeyen üyeler bu bölüme giremesin.

Böylece insanlar dolandırılmaz.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
herkesin girmesini engellersek ihtiyaç durumundaki kişilere bir nevi haksızlık olmuş olur. bence insanlar paypal ticareti yaparken bazı prensipler edinmeli. mesela itrader,mesaj sayısı filan. yani üye odaklı engellemeler. yönetim için önyargı iyi bir şey değil :) anca tavsiye verilebilir, ciddi bir durumsa engellenebilir.yaptırım uygulanır.

bu kişisel fikrim, yönetim ile bağlantılı değil yani.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hem çok mu zor 100 mesaj yapmak?:)

zor tabiki dolandırıcılar 10 msj dan sonra alışveriş yapmaya başlıyor bizler bilsekte bilmeyen çok var..

bu yüzden 100 mesaj konusuna destek veriyorum yada 50 foruma sadece paypal almak için girmek bence pek mantıklı gelmiyor zaten..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,
paypal bölümünde mesaj sayısı 100 ü geçmeyen üyeler bu bölüme giremesin.

Böylece insanlar dolandırılmaz.

Sence bahsettiğin güvenlimi.? Tabiki hayır.

Adam 1 / 2 gün uğraşir 100 POST atar 2 gün sonra 100 $ dolandırır bereket versin der :)

Post sınırlaması ile ilgili bir önlem olmaz..

Yine tavsiyelerimden birisini vericem dikkate alınmayacak en iyisi sadece sizi izleyim..

Ve Forumda bir kişi var gözlemlerim arasında baya bir dikkatimi çekti..

beni bile dolandırmaya kalktı :) başarısız da olsa buradan birisini muhakkak dolandıracak elimizde yeterli delilimiz olmadiğindan fikir yürütemiyoruz..

Devamı için tıklayınız.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100'den fazla mesajı olup da şifresi çalınan üyeler de var, bunları kullanarak da dolandırıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5