İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal bozduracaklar gelsin

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bir yeni ay daha geldi. zaman ne çabuk geçiyo inanılır gibi diğil.

neyse paypal bozdurmak isteyenler göndermeye başlayabilir. ödemeler ayın 1 inde biliyosunuz. o yüzden elinizi çabuk tutun :)

H

hknylmz

Misafir
artık insanlar ayın 1ini falan beklemek zorunda degil ellerindeki kartlarla forumu dikkat edersen millet paypal arıyor almak icin ve komisyonlar yuzde 5 lere kadar dustu

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genellikle paypal bozdurmak isteyenler goldkey ve sedonun ödeme trarihleri olan 10 ile 15 arası bozduruyorlar. Bence PAypal bozan arkadşalr durumlarını bu tarihlere göre ayarlasalar daha iyi bir verim alabilirler.
saygılar..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biraz profil incelemesi yaparsanız aradaki farkı görebilirsiniz. beim komisyon oranımdan daha düşük bozanlara bozdurmak yerine ödemelerini alıp biriktirip bana bozduran insanlar çok. çünkü kimsenin parası bende kalmaz bunu buradakiler ve benimle iş yapanlar bilirler. tüm paralarını kaybetmektense üç dört gün beklemeyi yeğliyorlar elbette.

lovelove evet o şekilde bi uygulama yapıcam büyük ihtimalle .ayın 1inde ve 15inde olmak üzere iki sefer bozucam artık.

H

hknylmz

Misafir
kartlarla dolandırılan 1 insanı bile duymadım gecen ay cevremdeki arkadaslar 100 milyara yakın islem yaptı o kartlarla

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hknylmz siz duymamış olabilirsiniz ama malesef kötü niyetli kişiler var ve bunun örneklerini kartlar çıkmadan önce de duyuyoduk kartlar çıktıntan sonra da duyuyoruz. bu mesajlarınızı buraya bu şekilde yazmanıza da pek anlam verebilmiş değilim. siz bana bozdurmak istemiyosanız gereksiz yere yorum yapmayınız.

H

hknylmz

Misafir
kartlar tarafından dolandırılan 1 insan goster ben bu isi bırakayım

kim dolandırılmıs

imtcard.com mygcard.com yada accentcard.com

bu arada accentcard.com komisyon oranı sadece yuzde 1 ve paranız 2 gun sonra hesabınızda

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
hknylmz bir servisin veya kendi servisinizin reklamini yapmak icin yeni bir baslik acabilirsiniz. Gerekli aciklama yapildigi halde neden israrcisiniz? Arzu edenler bu servisten faydalanabilirler, guvenle faydalananlar da olmus. Kaldi ki o tarz kartlarin kullanimi PayPal tarafindan yasak, ama zaten bu apayri bir konu, bu yuzden burada tartismayiniz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pembekediyi burada hemen herkes bilir onda kimsenin parasınında kalmayacağını herkes bilir lüten konuyu amacından saptırmayınız

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu ayın da sonuna doğru gelmeye başladık. ayın 1 inde ödeme yapıyorum biliyosunuz. daha önce de yazdığım gibi artık bi değişiklik var durumda o da şu .. şimdiye kadar bi süredir en azından ayın 1 inde yapabiliyodum ödemeleri

artık minimum $300 olmak üzere ertesi gün bankaya gönderiyorum. bu şu anda öncelikli olarak daha önce çalıştığım bozduğum kişiler için geçerli. diğerleri ilk mesajımdaki gibi referans verified hesap gibi kurallara uymalı.

oranlarda değişiklik yaptım onu da belirtiyim.

100$-500$ - %9
501$-1000$ - %8
1001$+ - %7

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5