İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal bozduracaklar gelsin

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ay sonunda paypal bozabileceğimi söylemiştim ama değişiklik oldu şu anda bozabiliyorum ay sonunda bozamıyorum.

şu anlık oranlar bu şekilde %3 geri çekiyorum normal oranımı. bu sadece bi hafta için geçerli.

%10 : 500+ USD
%11 : 100-499 USD

Sadece VERIFIED paypal hesaplarına transfer yapıyorum.
Kurlar GARANTI BANKASI websitesinde yayınlanan kur üzerinden yapılır.
Tüm işlemlerde GARANTI BANKASI ve İŞ BANKASI tercih edilir.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugüne kadar para göndermiş olan arkadaşlara yukarıdaki komisyon oranları uygulanacak bundan sonrakilere zorunlu değişiklikten dolayı iki miktar için de tek komisyon %11 uygulanacak.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödemeleri yarın yapmaya başlıyorum. henüz para yatırmamış olanlar en geç perşembeye kadar yatırsın arkadaşlar biliyosunuz bi üç dört gün kadar geçmesi gerekiyo ytl olarak size göndermek için.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
93 ytl karşılığı PayPal bozdurmak istiyorum, mümkün mü acaba ?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ha siz bozdurmak istiyomuşsunuz paypal almak istiyosunuz sandım bi an. tamam detayları yazdım size.

Z

Zion

Misafir
hepiniz tanıyorsunuz onu zaten, benim referans olmam bir şeyi değiştirmez ama yine de not düşeyim. oldukça büyük bir meblağı sorunsuz şekilde bozdurdum. teşekkürler pembekedi.
o artık halkın pembekedisi :)

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son zamanlarda bende 2-3defa bozdurdum sorunsuz :)

pembekedi yerine parakedi yada paypalcikedi yapsak nicki :D

By KoS

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
400 euro sorunsuz bozudrulmuştur. Bilginize...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ufak da olsa bir şeyler bozdurdum.İleride inşallah daha büyüklerini de bozdururuz.
Teşekkürler pembekedi ..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet arkadaşlar paypal bozdurmak isteyenler en son yarına kadar göndersinler. yarın geceden itibaren almıyorum. bir sonraki paypal bozma dönemimiz ağustosun sonudur.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi paypal bozdurma dönemine daha hoşgeldiniz :p

biliyosunuz ödeme yapabilmem için 3 gün önceden paypal göndermeniz gerekiyo. ödemelere ayın 1 inde başlıyorum. buna göre paypal bozdurmak isteyenler yavaş yavaş göndermeye başlayabilirler.

bu topic altında sorunsuzca işlem yaptığım kişileri öncelikli olarak tercih ediceğmi belirtmek isterim.

ilk mesajımda yazmış olduğum şeyler geçerli yani hesabınızın verified ve hem paypal hesabınızın hem de banka hesabınızın kendi adınıza olması durumu.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ayda yine başarılı şekilde bozdurduk

tşk ederiz paypalcıkedi ;)

By KoS

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5