İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Bozdurma (350$) Dolar Kuru 1,1 YTL

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Itradelerime bakabilirsiniz :). Efsane başlık Paypal Bozdurma:D. Yapı kredi ya da İşBankası olur.

Paypal Bozdurma (350$) Dolar Kuru 1,1 YTL

Her zaman sorunsuz alışveriş :)

insideman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bozuyor musunuz? yoksa paypal mı bozdurmak istiyorsunuz?

birikmiş yüksek miktarda paypal ım var ne kadar bozabilir siniz en çok

YRMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
riske girme kardes ortalık kotu direk credi kartına cek parayı 3-5 gun ıcınde hesabında oluyo para ben oyle yapıyorum acil oldugu zamanlar mecbur hemen bozdurmak zorunda kalıyom :)

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
riske girme kardes ortalık kotu direk credi kartına cek parayı 3-5 gun ıcınde hesabında oluyo para ben oyle yapıyorum acil oldugu zamanlar mecbur hemen bozdurmak zorunda kalıyom :)

CİXaleM adlı bir üyeliğiniz daha var. madem bu şekilde düşünüyordunuz neden bana 70$ paypalım var parayı gönderin paypalı göndereyim diyosunuz. sizde direk kredi kartınıza çekin 3-5 günde geliyor zaten değilmi :) ayrıca pekde güvenilir biri bulmadım sizi. insanlar hakkında hiç bir zaman önyargılı olmam ama.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi