İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal bozulur

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Oranı geçici olarka %6'ya çektim arkadaşlar. Sadece itrader sahibi veya forumdan aşina olduğum arkadaşlara bozarım. Diğer arkadaşlara telefon veya adres yolu ile ulaştıktan sonra ancak olabilir. Her an müsait olmuyor, o yüzden PM ile miktarı yollayın, en kısa sürede cevap vermeye çalışırım. Bu hafta maximum 500 dolara kadar işlem yapacağım. First come first serve ;)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj kutun dolmuş garanti hesabın varsa verified hesabımdan 50-70 dolar arası bi mebla bozdurmak istiyorum ( yanlız bugün işlemin olması gerekiyor garanti hesabıba yarına kadar para girmesi gerek )

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
paypal lazım diye mi bozuyorsunuz ?
dolandırılmayın sağlam üyelerden alın.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
angelo özel mesaj kutun dolu pm atarken farkettim

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo hala paypal bozuyor isen 100$ bozdurmak istiyorum özel mesajın dolu

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
trdownload, cagatay
emraha--hotmail MSN adresini ekleyebilirsiniz paypal bozdurmak için, adresi benden aldığınızı söyleyin.
Ben şu an Türkiye'de olduğum için kendime bozmuyorum malum anlamı yok, arkadaşım yapar.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagol angelo şuan gereği kalmadı ancak ilerde bozduracagımız zaman tavsiye ettigin arkadaş ile de çalışabiliriz.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekledim angelo bozdurmam lazım tekrardan, senin ismini söyleyecem msn açarsa bilgin olsun

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
angelo selam
özel mesaj atacaktım posta kutun dolu.
elimde 70 dolar paypal var
dünden beri dönüp duruyorum bir kişiye bozduramadım.
acaba siz veya bir tanıdıgınız iş bankası veya garanti kullanan birisi var mı, beni yonlendirebilirmisiniz.
iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5