İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal dan baska bir paypal hesaba

barzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PayPal dan baska bir paypal hesaba para transferi nasıl yapılıyor bu konuda bilgiye ihtiyacım
tesekkurler simdiden

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal hesabına gir, send money'e bas, daha sonra karsı tarafın e-posta adresini ve miktarı yaz.

barzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atiyorum paypal hesabimda 40$ var ve ben 42$ dondermem gerekiyor o zaman 40$ paypal hesabimdan kalanida kredi kartından mı cekerler
bu arada yardımın icin cok tesekkur ederim....

barzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki ben kredi kartı olarak sanal kart kullanmıstım gondermek istedigim para miktarini dusurdum ama gene gonderemedim hata verdi bu sanalkart tan mı kaynaklanıyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal kartında yeterli limit var mı? bir de açık mı sanal kartın? paypal bazen sanal kartta sorun çıkartabiliyor, en güzeli yeterli miktarı forumda birisinden temin et, kredi kartı/sanal kartını bu ise bulastırma.

barzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw cok ilginc benim hesapta dedigim gibi 40$ vardı bende 20 pound gondermeye calisiyordum sonra baktim 41.02 dolar ediyor 19 pound gondermeye calistim kabul etmedi son olarak berki komisyon alıyorlardır diye 15 pounda indirdim miktari ve oldu gonderdi hesaba baktim hala $9.23 USD var hesapta komisyonda almamislar neden acaba..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal gönderdiğin hesaptan komisyon almaz, diğer hesaptan komisyon alır zaten.

barzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galiba hesaptaki tum parayi gondertmiyor sifirlatmiyor hesabi yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5