İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Dolandırıcılarına Dikkat!!

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıkça paypaldan güvenlik kisvesi altında mailler geldiğini duymuştum.
Bugün de bana geldi. Biraz dalgın olsaydım yutacaktım.
mail '[email protected]' adresinden geliyormuş gibi görünüyor ve şunları söylüyor:
Security Center Advisory!
We recently noticed one or more attempts to log in to your PayPal account from a foreign IP address and we have reasons to belive that your account was hijacked by a third party without your authorization. If you recently accessed your account while traveling, the unusual log in attempts may have been initiated by you.
If you are the rightful holder of the account you must click the link below and then complete all steps from the following page as we try to verify your identity.
Click here to verify your account
If you choose to ignore our request, you leave us no choise but to suspend your account.
Thank you for using PayPal! The PayPal Team
Paypal mail formatına da güzelce uydurmuşlar tabi.
verdikleri verify linki ise http://161.58.37.247/partner.paypal.com
aman ha benden söylemesi, dikkatli olun ...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi uyarlamışlar.Valla dolandırıcılık sınır tanımıyor çok yetenekli bu adamlar keşke kafalarını böyle işlere deilde başka türlü daha haklı kazançlara çalıştırsalar.

saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5