İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal dolandırıcısı aklınızda bulunsun

crzy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal alıcı adresi: [email protected] diğer emaili: [email protected]

ödemeyi yaptığım hesabın bilgileri

NURŞAH VATANSEVER,
TC ZİRAAT BANKASI BR SENİRKENT ISPARTA
hesap no: 490923685001

bu şahısla alışveriş yapmayın... Dekont v.s elimde adresinide bulmam sorun olmaz eğer buna paypal parayı geri verirse bende buna dolandırıcılık yapmaktan dolayı dava açıcam.. mevzu bais $30 $40 önemli değil yaptığı şerefsizlik önemlidir. (ödemeyi yaptığım şahıs artık ablasımıdır annesimidir gerekirse bizzat ziyaret edebilirim!)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hocam hata sendede var
neden bilmediğin tanımadiğin kişilerden paypal aliyorsunki
bizde paypal satiyoz ama bizim hiç yoktan bir güvencemiz var firmamızın paypalindan satiyoruz

ama sen kimdir nedir inmidir cinmidir tanımadiğin kişiden paypal aliyorsun ve dolandırıldım die buraya geliyorsun

şunu unutma
tanımadiğin kişiden paypal almak en başindan dolandırılacağını kabul etmektir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam hata sendede var
neden bilmediğin tanımadiğin kişilerden paypal aliyorsunki
bizde paypal satiyoz ama bizim hiç yoktan bir güvencemiz var firmamızın paypalindan satiyoruz

ama sen kimdir nedir inmidir cinmidir tanımadiğin kişiden paypal aliyorsun ve dolandırıldım die buraya geliyorsun

şunu unutma
tanımadiğin kişiden paypal almak en başindan dolandırılacağını kabul etmektir
.

Yukarıda belirtmiş olduğunuz bir kısma takıldım ve bold yaparak eleştirmek istiyorum.Böyle bir mantık , kıyaslama , düşünce , fikir olamaz bence.

PayPal ile alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunları hepimiz kabul edebiliriz bu hususları yerine getirenlerle alışveriş yapmaktan doğal bir şey yoktur.

Yurt dışında ki A firması sizin gibi düşünse ben o siteden bir ürün almak istersem ne denli bir alışveriş yapabilirim ki ?

Bireysel hataları genele yansıtmamak gerekli.

Sorun yaşayan arkadaşa ise geçmiş olsun diyorum. Bu tür insanlar hem normal hayatta hem sanalda maalesef var. Güvenlik hususunda daha hassas olunuz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
tanımadıgın kişilerdende paypal alınır ama önlemini alcaksın
arayıp telefonda görüşebilirsin ondan sonra işlemini yaparsın dolandırılabilirsin ama hiç yoktan elinde kanıt olur geri almak icin

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
En iyisi
Tanınmış PAypal borsacılarından aliş veriş yapmalar.
mesela
bu forumda iTrader i paypal konusunda yüksek olanlar bunlardan alabilir
veya benim gibi arkasına dearshell.net i güvence alarak paypal bozanlar ( dearshell adına sadece ben bozuyorum )

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
dearshell in ne güvencisi var ögrenebilirmiyiz ? traderında - ?

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
yani bunu anlayamadınsa Söyleyebileceğim bişi yok

traderında - olsun
traderında hiç paypal aliş verişi yaptiğima dahil bişi varmı.? yok

ben paypalimi bozarsam benden paypal alirlarsa ki eğer traderında bakarak değil
ben dearshell.net in sahibi olduğum için alirlar.
benim dearshell.net in sahibi olmam buradaki iTraderimden daha sağlamdir.

çünkü benimle aliş veriş edenler

hosting host reseller dediced aklına ne geliyorsa ve 3 yıllık bir mavisi olan ve firma olan bir site
ben orası adına paypal satiyorsam demekki şirket paypalını satiyorum

sence bu güvenli değilmi
ve zorla satmiyoruz

son 1 aydir satiyorum genelde gelenler bana paypal için gelenler
forumlarda iTraderi yüksek olanlarada güvenemeyip bana gelenlerdir
hiç yoktan sadece forumda değil belli başli bir şierletimiz var nerede olduğumuz belli vergimiz belli vs vs

ben buradan benden paypal alin demiyorum
ama paypal arayanlarada sesleniyorum isteyene verebilirim

bu güvence buradaki gf8 rumuzun ve iTrader im ile değil
dearshell.net ile..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
traderında hiç paypal aliş verişi yaptiğima dahil bişi varmı.? yok
ee yok olmadıgı için nasıl güvencez :)

buradaki yüksek traderlara güvenmeyip sana geliyor hımmm

dearshell sahibiyim demekle olmuyor :) referansın yok traderın yok ben dearshell sahibiyim ben güvenilirim. :)

ben dearshell i mynet gibi anladım bu yazdıklarından :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
herkesin fikri tabisi kendisine
bende fikirlerimi Söyledim

bana göre bana gelip benden paypal isteyenlere bir sakınca göremiyorum

parasını gönderiyormu gönderiyor paypalını Aliyor mu aliyor

iTrader sizin olsun :)

Saygılarımla.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ve konuya açan kişiyede sesleniyorum

30/40 $ önemli değil demiş buraya gelip konu acmiş ama demiş elimde dekontum var demiş

Elinde dekont varsa

al dekontunu git suç duyurusunda bulun/ki
o zihniyet bir daha saği solu kazıklayamasın esastan faydali bişi yapmak istiyorsan buraya konu acmadan önce suç duyurusunda bulun üstüne vazife olarak konu acmadan önce dedğim gibi syc duyusunda bulun sonra deki

Flaancı email sahibi beni kazıkladı/dolandırdı bende gittim suc duyurusunda bulundum
bu kişi sizide kandırmasın

( adam email değişir yine kandıracaği kişileri kandırır forumlara kandırıldım die konu acman tamam güzel diğer insanlarıda bilgilendiriyorsun ama buraya konu acman giden paranın sana geri geleceği anlamına gelmez git şikayet et )

crzy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve konuya açan kişiyede sesleniyorum

30/40 $ önemli değil demiş buraya gelip konu acmiş ama demiş elimde dekontum var demiş

Elinde dekont varsa

al dekontunu git suç duyurusunda bulun/ki
o zihniyet bir daha saği solu kazıklayamasın esastan faydali bişi yapmak istiyorsan buraya konu acmadan önce suç duyurusunda bulun üstüne vazife olarak konu acmadan önce dedğim gibi syc duyusunda bulun sonra deki

Flaancı email sahibi beni kazıkladı/dolandırdı bende gittim suc duyurusunda bulundum
bu kişi sizide kandırmasın

( adam email değişir yine kandıracaği kişileri kandırır forumlara kandırıldım die konu acman tamam güzel diğer insanlarıda bilgilendiriyorsun ama buraya konu acman giden paranın sana geri geleceği anlamına gelmez git şikayet et )

arkadaşım mesajımı iyi okusaydın anlardın.. belki anlatım hatası yapmışta olabilirim dedim ya (paypal parayı ona verirse) şuan için paypal durumu inceleme altına aldı... yani parayı şuan paypal tutuyor.. sonucuna göre bende gerekeni yapacağım.. bu arada çocuk tam olarak tanımadığım birisi değil msnemde olan biriydi neyse sonucu tekrar burada belirticem ama önemli olan para değil bu şerefsizliği şahsen ben kaldıramıyorum başkası olsa aman 40$ nedirki der ama kişilik meselesi.
Dipnot: ben sürekli paypal bozan birisi değilim paypalda o sıra paraya ihtiyacım olduğu için dedim hem onun işi görülsün hem benim bir daha işim olmaz

aynı kişi başka birisini daha öncedende dolandırmış.. http://www.webmasterss.net/paypal-dolandiricisi-web-alem.htm

diğer bir forumdan bir link: http://www.r10.net/sikayetim-var/132613-paypal-dolandiricisi-web-alem.html

http://www.obahan.org/eleman2.JPG

bu kişiye ait email adresleri

bir forumdaki üye profili: http://www.cyber-warrior.org/Mysteriouss

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi