İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal-EGold >> YTL (Banka EFT) - PAYPAL ve EGOLD almak/satmak isteyenler için

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mükemmel adam bence... Süper.
Parayı benim yollamam onun alması bana geri yollaması 5 dakika sürdü.
yok yok bence daha kısa.

59 dolar moneybookers tan tr hesabıma sorunsuz geçti.
Teşekkürler trafficsupplier (Okan bey)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
murat baba istersen moneybookerstan kendi bankana transfer yaabilirsin yani ben 1 kerede olsa yapmayı başardım diğerlerini sorma çünkü yasakparalerde şans yardım etmedi..:D

trafficsupplier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok dogru, Moneybookers'dan direkt banka hesabiniza para cekebilirsiniz ama uluslararasi eft ucreti size ait oluyor ve bu da 20 $'dan basliyor. Hesabinizda yuklu para varsa tavsiye edilir.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci arkadaşımız paypalini bu arkadaşta sorunsuz bir şekilde bozmuş üyeligi yokmuş yazmami istedi.. bilgilerinize..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Moneybookers'daki paranızı iş bankası hesabınıza çektiğiniz takdirde 20$ veya benzeri masraflar banka tarafından alınmamaktadır. Paranız bire bir hesabınıza geçer, yalnız moneybookers para biriminiz ne ise bankaya çekerken de, para birimi ile aynı hesap numarasını verin.
Moneybookers'da ayrıca işlem için 1000 birim limit vardır, bankanızdan moneybookers'a 15 birim gönderirseniz o birim 4000e çıkar, kredi kartınızla para yatırırsanız yine aynı şekilde birim sürekli artar.
Moneybookers alternatif ödeme sisteminde Türkiye ile en kolay anlaşan sistemdir arkadaşlar..

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blink . Denedin mi hiç? denediysen kaç usd denedin ? öğrene bilir miyim ?

trafficsupplier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zorunlu olarak Paypal>>YTL oranlarini asagidaki sekilde degistiriyorum.

Paypal>>YTL (Paypal karsiligi banka hesabiniza EFT/havale)
20-199$ : %12
200-999$: %11
1000$ ve uzeri : %10

Paypal transferinden sonra odeme hesabiniza eskiden oldugu gibi en fazla 2 is gunu icerisinde gonderilmektedir.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunsuz 200$ bozdurdum 5 dk da
ama kaç gündür okan bey msn de yoklar ? :)

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş piyasada yok paypalında 4 haneli ödemem var ?
gören duyan oldu mu

U

uzaymerkezicom

Misafir
bende bekledim tm gün yok ama önceden tanıdım kadarıyla çok sağlam adam. belki tatilde falandır malum yaz geldi :)

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatil de olabilir ama adam girip bakmaz mı hiç tatil de internet yok mu

Ekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once problemsiz 300$'a yakin e-gold -> PayPal bozdurdum :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Cok dogru, Moneybookers'dan direkt banka hesabiniza para cekebilirsiniz ama uluslararasi eft ucreti size ait oluyor ve bu da 20 $'dan basliyor. Hesabinizda yuklu para varsa tavsiye edilir.

arkadaşım banka öyle standart para kesmiyor ben hiç kesinti almadan çekiyorum mb den bankaya sadece mb nin 2,5 ücret alıyor çekerken 1000 dolarda çeksen 5 dolarda çeksen 2,5 alıyor eger bankanıza ait banka kartınız varsa hiç banka memuruna gitmeden kartan paranı ücret almadan çekebilirsin.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
türkiyedeyim ve garanti bankasını kullanıyorum.internet bankacılığı ile bütün para biriminde hesap açabilirsin garantide..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5