İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal hakkında yardım edecek varmı

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypala yenı uye oldumda benden kredı kartı ıstedı vede ıptal ettım sonra activate maili geldı okledim sımdı hesabıma cılıyor ama sorun cıkıp cıkmayacagını nasıl anlarım yanı hesabım para yatırılabılır durumdamı?msneden yarım edecek var pm atarsa adresını eklerım sağolun şimdiden

C

C0mplicat3d

Misafir
Üye olurken kredi kartı eklemek zorunda değilsin ama gerek hesabının verified durumuna gelmesi gerek ise ödeme yapabilmen,kabul edebilmen için kredi kartı eklemen gerekiyor. Üye olurken iptal etmenin önemi yok istediğin zaman ekleyebilirsin.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani biri bana para göndermesi için yada benim gondermem ıcın kredi karti eklemek zorundamıyım:(

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela su anda hesabım 0 ve ım bana 50 dolar yolladı bende onun 20sını baskasına yolluycam yapamazmıyım?kredi kartı vermedıgım ıcın

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapamazsın para almak ve göndermek için verified olman gerekiyor.

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmam' Alıntı:
yapamazsın para almak ve göndermek için verified olman gerekiyor.
İlk paypal hesabımı açtığımda limitimi sonuna kadar kullanmıştım yani 250 usd paypal gondermiştim ve almıştım.Verified olmadan.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
twindiablo' Alıntı:
İlk paypal hesabımı açtığımda limitimi sonuna kadar kullanmıştım yani 250 usd paypal gondermiştim ve almıştım.Verified olmadan.
ülke neresi ?

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ülke Almanyaydı.Limit 500 sterlindi yanlış yazmışım.Kusura bakmayın.

trafficsupplier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cınaroğlu' Alıntı:
mesela su anda hesabım 0 ve ım bana 50 dolar yolladı bende onun 20sını baskasına yolluycam yapamazmıyım?kredi kartı vermedıgım ıcın

250 dolara kadar kredi karti vermeden para gonderebilirsin.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben türkiye için yazmıştım ama.avrupa için bilmiyorum.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi 250 dolara kadar kredi kartı vermeden bana gelen paraları baska paypal hesaplara yolayabılırmıyım.Biri yazmıs yollarsın biri yazmıs kart verömeden yollayamazsın kafam karıstı

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cınaroğlu' Alıntı:
şimdi 250 dolara kadar kredi kartı vermeden bana gelen paraları baska paypal hesaplara yolayabılırmıyım.Biri yazmıs yollarsın biri yazmıs kart verömeden yollayamazsın kafam karıstı
ulkeye bagli Bazi ulkelerde kredi karti eklemeden ne alabiliyor ne yollayabiliyorsun
Ama bazi ulkelerde kredi karti eklemene gerek kalmadan alip gonderiyorsun hatta bankana transfer yapabiliyorsun ben kredi karti eklemeden kullaniyorum(ulke hollanda)
kredi karti eklemeden gonderip alabiliyorum
750$ gonderme limiti Var
aylik 750euro bankama Para cekebilirim

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartınızşa verify olmadan türkiye için 250$lık işlem sınırı var.
yani kredi kartı bilgilerinizi girmeden 250$a kadar işlem yapabiliyorsunuz.
Ben bizzat yaptım, bi 10$ gönderdi, ben de o parayla domain aldım.
Daha fazla paraya ihtiyacım olunca da kredi kartı bilgilerimi girdim, yaklaşık 2$lık bi çekim işlemi yaptılar ve kredi kartı ekstremde bu çekim işlemi için yazılı olan açıklamadaki rakamları istediler, yazdım ve kredi kartımı verify ettim.

C

C0mplicat3d

Misafir
Hesabındaki seçili ülke almanya ise yollayabilirsin ama ülke türkiye olursa bırak yollamayı parayı kabul bile edemessin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5