İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal hakkında

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitemden ücretli üyelik için premier paypal account'u açtım.

Üye olacak kişiler kredi kartı bilgilerini girerek sisteme başvuracaklar.

1 - ) Bunun için öncelikle premier account olması önemlimi yoksa personel account ta işimi görürmüydü ?
2 - ) Kredi kartı bilgilerimi girmedim ve verified olmadı. Verified olmadanda kredi kartı ile satış yapabilirmiyim ?
3 - ) Eğer verified olursam sadece satış yaparken kesilecek komisyon benim kredi kartımdanmı kesilecek.
4 - ) Son olarak siteme gelen ziyaretçilere üye olabilmeleri için girecekleri sayfanın paypal kodlarını nasıl oluşturuyorum.

Yani istediğim kullanıcı üye olacak , parasını yatıracak ve paypal hesabıma yansıyacak.

Teşekkürler ...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-hesabını upgrade etmen gerek
2-zannedersem yapamazsın, çünkü upgrade edemezsin
3-komisyon kredi kartından değil, müşterinin yatırdığı paradan kesiliyor.
4-ödeme arayüzü paypala ait zaten, ama ödemeden sonra üyeliği sağlayacaksın başarılı ödemeden sonra özel bir linke gönderip halledebilirsin.

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah razı olsun sverdlow. Sende olmasan :)

Bu arada unverified iken para geliyor ancak 1 ay bekletiliyormuş sanırım. Eğer verified yapmazsan geri gönderiliyormuş. Ben şimdi kendim için paypal aldım ve parked.com da kullanıyorum. Ama kredi kartım olmadığı için sanırım parayı alamayacam. Yani gelecek ama onu bozduramayacakmışım. Bilgin varmı bu konuda ?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para alırken sorun olacağını zannetmiyorum. Yine de emin değilim. Bunun dışında Türkiye için direct deposit gibi bir seçenek olmadığı için parayı hesabına aktaramıyorsun. Komisyoncular ile bozdurabiliyorsun ya da tekrardan harcıyorsun. Yani haydan gelen huya gidiyor :)

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam çok sağol :) zaten bozdurmak derken onu kastedmiştim. cevapların için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun tekrardan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5