İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal hayati soru!!!

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Çinliye bişey satcam, hesap vs...

Paypaldan parasını istese geri alabilir, ben acıklama kısmına "parayı geri almıcam diye " ifade yazdırsam sizce geri alabilir mi parasını.Çinliye güvenmiyorum acıkcası,

e-gold nasıl bir çözüm, bozma imkanım nasl e-goldu

iyi günler

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anlattığğın durumda insiyatif paypalde zaten atışlarda ürün iade için galiba yasal bir süre var o süre içinde alıcı ürünü geri iade edebiliyor ama ürünün niteliği bir kere kullanıldıktan sonra tekrar satışa konu olamıyacaksa para iadesi sözkonusu olmaz (mesela bilgisayar programları) eğer çinli tekrar satılabilecek bir ürün alıyorsa senden (mesela donanım) yasal süresi içinde iade etme hakkına sahiptir ama bildiğim kadarıyla ürün iadesi yapıldıktan sonra sen ürünün kullanılabilirliğinin bozlumadığına dair paypale haber veriyorsun ondan sonra para çinliye iade ediliyor

paypale sorman daha mantıklı bence

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ebay satışı yok ortada, program dahi olsa calışmadı diye bişeyler atabilir

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakın ola öyle bir transfer yapma. www.ebibuy.com buranın sahibi bozuyor. 1000$ gönderdiginde %2 kendi alıyor 30$'da western union toplam 50$ (%5)'e nakit olarak elinde oluyor

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteyi nerden buldun yaw :) bence direk sana western union ile ödeme yapsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5