İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal heklendi. Kredi Kartlarımız Çalındı. Geçmiş Olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanal kart kullandığım zamanda oluyor,kullanmadığımda.Oldu da heklendi Kredi kartlarımı kullandılar diye ölüp,gebermem.Limitiniz 100 milyar mı bu kadar geriliyosunuz işlem yaparken.Bu tarz bi genelleme yapmak senin aklından şüphe ettirir.

Seni bu kadar geren şey nedir ?
Benim limitim 100 milyarda olsa 1 trilyon da olsa yine sanal kart kullanırım, yine sanal kart kullanırım... Kullanmayan adamında aklından şüphe ederim. Bu benim görüşüm.. Sende sanal kart kullanıyorum diye benim aklımdan şüphe edebilirsin.
Ama bu kadar gerilmene anlama veremedim.. :) Sakin ol biraz. Oruç kafana vurdu galiba..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ooo elemanın 100 milyar altı paralarla işi olmuyor :D

Ya varya adamın biri 10$ ınızı çarpsa forum forum gezip ilan edersiniz böyle lafa gelince yağlı yağsız kesersiniz :p

YatayZeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk kez burda duyuyorum. Haber sitelerinde falanda görmedim böyle bi haber

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Seni bu kadar geren şey nedir ?
Benim limitim 100 milyarda olsa 1 trilyon da olsa yine sanal kart kullanırım, yine sanal kart kullanırım... Kullanmayan adamında aklından şüphe ederim. Bu benim görüşüm.. Sende sanal kart kullanıyorum diye benim aklımdan şüphe edebilirsin.
Ama bu kadar gerilmene anlama veremedim.. :) Sakin ol biraz. Oruç kafana vurdu galiba..

Sanal kart kullanıyosun veya kullanmıyosun diye aklından şüphe etmek saçma ve geri kafa ürünü olcağından bu yüzden şüphe etmek yakışıkalmaz.

Benim asıl vurgulamak istediğim nokta genelleme yapmanın tiksindiriciliğiydi.Ama neyden kime bahsediyorum.İnsan konuşur,köpek havlar.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanal kart kullanıyosun veya kullanmıyosun diye aklından şüphe etmek saçma ve geri kafa ürünü olcağından bu yüzden şüphe etmek yakışıkalmaz.

Benim asıl vurgulamak istediğim nokta genelleme yapmanın tiksindiriciliğiydi.Ama neyden kime bahsediyorum.İnsan konuşur,köpek havlar.

Evet haklısın insan konuşur köpek havlar.
Git kemiğini başka kapıda ara, bende sana göre kemik yok.

Ben genelleme yapıyorum ve tiksindiriciyim.
Tiksindiğin şeyle uğraşma. Eğer illaki uğraşacaksan git b..knla uğraş.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Konu karşılıklı atışmaya döndüğü için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5