İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Hesabımı heklediler Acik Bir Sorum Var

OnurNetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Hotfile & Paypal Adreslerim hekledin İçinde $400.36 Vardı Ve Adam eBay'dan Kendine Anahtarlık Ve Bitane Host Şirketinden Nedense Mini Paket Host Almış Bende İtirazda Bulundum Paypal Araştırıyoruz Dedi Sizce Sonuc Ne Olur. Birde Hotfile Hesabımı heklediler Bu Hafta $55 Gecik Ödeme Alıcaktım Benim Anlamadığım Bir Konu Var Bu Adam Şifreyi Nasıl Değiştirdi Mailime Hiç Hotfileden Şifre Değişikliği İle İlgili Bir Mail Gelmemiş + Maile Girse Diyer Maillerimide Okurdu Okumamış Neyse Cevaplarınız Bekliyorum (Herkesten.)
donuk.gif

İsmi Falan Var Suudi Arabıstandan Bi Posta Adresi Var Adamın Adı Abdul Aziz Ayrıca Bu Adam Mal mı? Kendi Adresini Veriyor.​

OmerIRMAK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam yapabileceğin çok bişey yok önce paypaldan cevap gelmesini bekle. Benim sorunlarımı kısa sürede çözümekte ustalar açıkcası =)

CEREA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Havada bulut sen paranı unut çünkü paypal senin sorunu çözer fakat çözülene kadar o parayı adam kendi hesabına aktarır veya harcar. GEÇMİŞ OLSUN. :sarıl:

OnurNetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap geldi paramı eksiksi şekilde yatırdıklarını soyluyor paypal ancak hesabıma girişte banka ıban numaramı isitoyr yazıyorum kabul ediyor ama bu seferde bu işlme yapıyorsunuz 30 dk bekleyin falan yazı bende 1 gün bekledim hala ayınısını yapıyor bu sorunu nasıl çozucem bi sorun bitiyor oteki başlıyor

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Hotfile & Paypal Adreslerim hekledin İçinde $400.36 Vardı Ve Adam eBay'dan Kendine Anahtarlık Ve Bitane Host Şirketinden Nedense Mini Paket Host Almış Bende İtirazda Bulundum Paypal Araştırıyoruz Dedi Sizce Sonuc Ne Olur. Birde Hotfile Hesabımı heklediler Bu Hafta $55 Gecik Ödeme Alıcaktım Benim Anlamadığım Bir Konu Var Bu Adam Şifreyi Nasıl Değiştirdi Mailime Hiç Hotfileden Şifre Değişikliği İle İlgili Bir Mail Gelmemiş + Maile Girse Diyer Maillerimide Okurdu Okumamış Neyse Cevaplarınız Bekliyorum (Herkesten.)
donuk.gif

İsmi Falan Var Suudi Arabıstandan Bi Posta Adresi Var Adamın Adı Abdul Aziz Ayrıca Bu Adam Mal mı? Kendi Adresini Veriyor.​

adamla büyük ihtimal aynı ülkede değilsin...
Ebay a bakarsak biraz işi yokuşa sürebilir..
Yeterince ingilizcen warsa paypal ı skype üzerinden bedava ara ve onlara onun sen olmadığını söyle...
EN BÜYÜK KANITIN COOKİE LER VE İP NİN HANGİ ÜLKEDE OLDU OLSUN...

1-Diyelim ki sen türkiyedesin İP adresin seni türkiyede gösterir..
En fazla 100km sapar...ama sen türkiyedeyken seni arabistanda göstermez..
2-Sen her paypal.com a girdiğinde paypal senin bilisayarına senden habersiz bir iki cookie denilen belge bırakır..yani bu adam bizi şu saatte şu bilgisayardan ziyaret etti diye...
Her paypal.com sitesine girdiinde paypal seni tanır ve güvenir...
Paypal a o işlemlerin yapıldığı bilgisayarda o cookielerin olmadığını söyle...
Bu ikisini birleştirirsen ve derdini iyi anlatabilrsen paranı kurtarabilirsin..
Ama bence Disputelerin sonucunu beklemeden ara...

nalpagutt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
metinogtem haklı dostum bende çerezleri program ile temizlerken paypal i görüyorum.En iyisi skype ile İP Vs. bildir.Yoksa hallolmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5