İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal hesap kapatma

D

duyurbeni.com

Misafir
arkadaşlar paypal hesabımı sonlandırmak istiyorum... Nasıl yaparım ?

arkadaşlar hesabı kapattıktan sonra. Herhangi birinin bana verdiği parayı geri alma ihtimali ortadan kalkıyor mu?

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
arkadaşlar paypal hesabımı sonlandırmak istiyorum... Nasıl yaparım ?

My Account>>Profile>>Close Account
i sirayla tiklarsan, hesabin kapanir.

duyurbeni.com' Alıntı:
arkadaşlar hesabı kapattıktan sonra. Herhangi birinin bana verdiği parayı geri alma ihtimali ortadan kalkıyor mu?

Bu konuda bilgim yok.

X

Xman

Misafir

Maalesef kalkmaz paypal seni - bakiyelendirir ve hesabı kapattığın içinde hakkında işlem açar, tüm yetkili yerlerede bunu bildirir, kazara amerikaya falan gidersen havaalanından direk kodese gidersin, dikkat et şakası yok bu işin.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Maalesef kalkmaz paypal seni - bakiyelendirir ve hesabı kapattığın içinde hakkında işlem açar, tüm yetkili yerlerede bunu bildirir, kazara amerikaya falan gidersen havaalanından direk kodese gidersin, dikkat et şakası yok bu işin.

arkadaşı ciddiye alarak mesaj yazmışsınız ama

mesaj tarihi: "2006-08-19"
son Aktivitesi: 2007-02-18 21:54

:=)

ama cevap iyi oldu...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

konu eski ama yazalım
öyle birşey söz konusu olmaz
hesap kapandığı an bir kaç gün içinde tüm işlemler geçersiz olur
( diye biliyorum )

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
amerikadamı yaşıyoruz?
ben Türkiyeden bahsediyorum.
bu olay yaşandı. hesap kapatıldıktan sonra chargeback şikayeti oldu ama işleme alınmadı çünkü hesap katılmıştı.
hiç bir şey olmuyor yani

acil_?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR BEN PAYPAL HESABI AÇMIŞTIM SONRA KAPATTIM EMİN OLMAK İÇİN E-POSTAMI GİRDİM VE ŞİFREMİ BÖLE BİR ŞİFRE VE EPOSTA YOK DEDİ TAMAMEN KAPANMIŞMIDIR_? YOKSA PARA ALMAYA DEVAM EDERMİ?

acil_?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR
CEVAP VEREBİLECEK YOKMU?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi