İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Hkkında Tecrubesi Olan Arkadaşlar.

tek_ba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, öncelikle forumda paypal sorunları adı altında bir konu başlığı vardı fakat oraya ben mesajımı yazdım ve dönüş olmadı, Ondan dolayı bir konu açayım ve bu sorunu yasayan birden cok arkadaş var internette arastırdıgımda rasgeldimi, bu sorunu cozemedim ve bu cozulurse, bu sorunu yasayan arkadaşlarda rahatlıyacaktır,

Bu konu hakkında tecrubesi bilgisi olan arkadaşlar, yardım ederseniz seviirim....

Sorun şu ki: 4 yıldır paypal kullanıcısıyım, ve devamlı duzenli olarak paypal hesabıma para alıyorum ve duzenli oalrak alışveriş yapıyorum genede isimtescil.net ve bunun gibi alışverişlerimde olsun, bir başkasına paypal gonderme ve alma olsun hiç bir sorun yasamıyorum yasamadımda, fakat gecenlerde bir paypal kart aldım, paypal hesabıma bağladım, paypal kartını kullanıma açtım ve bankadan para yukledim kullanabiiyorum, paypal hesabımdan para gonderemiyorum paypal karta,

Paypal Hesabım:

Durum teyitli (onaylı)
paypal bakiyemde var ve ana para sıfır oalrak gozukuyor resimde oldugu gibi.... Bu neden kaynaklanıyor olabilir? ana bakiye sıfır gozukuyor fakat ben alış veriş yapabiliyorum. burda bir terslikmi var anlamadım....

Paypal kart'a giriyorum

Paypal bakiyenle para yükle diyorum:

Bakiye sıfır gozukuyor ve bu durumda para yukleyemiyorum?

kart çalışıyor kullanabiliyorum, daha once bankadan para yuklemiştim ve sorunsuz olarak harcama yapabiliyorum,

Bu sorunun kaynagı ne olabilir? Yardım ederseniz cok sevinirim...

Saygılar,,,

tutsaksak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
incele değil dolar bakiyesini çevirecek tl ye :)

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

ödeme dolar gelmiş onu kendi çevirecek tl ye doğal olarak tl bakiyesi gösterecek.

wizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabınızda dolar olduğu için Tl çekmeye çalıştığınızda bakiye 0 TL gözükür. Arkadaşın dediği gibi önce doları TL ye çevirin sonra ana para gözükecektirç

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.28 USD 22.37 TL yaptığı için o şekilde gözüküyor. TL nin dolar karşılığı gözüküyor yani.

Saydek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PayPal hesabına mı bakıyorsun yoksa PayPal Nakit'e mi ? PayPal kartını PayPal hesabına eklediğinden de emin ol. Hesabının değil kartın bakiyesine bakacaksın.

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam sorunun çözümü çok basit TL yazan bakiyenin yanında para birimi dönüştürücü yazan bir buton var ona tıkla senin iki hesabında TL ancak karta ödeme yapabilmen için paranın alttaki TL hesabında olması gerekiyor. Dolayısıyla para birimi dönüştürücüye tıklayıp ordaki adımları takip edip bakiyeyi alttaki TL para hesabına aktar sorun çözülecektir. Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5