İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal icin fransada hesap

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fransada halamin oglu banka hesabi actirdi ben simdi paypaldaki parami buraya aktarip ordanda türkiyedeki hesabıma nasıl aktarabilirim. Ve para aktarmada bi limit varmıdır bankada mesela aylık en fazla 10bin$ aktarılabilir diye. %kaç komisyon alırlar. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
war' Alıntı:
Fransada halamin oglu banka hesabi actirdi ben simdi paypaldaki parami buraya aktarip ordanda türkiyedeki hesabıma nasıl aktarabilirim. Ve para aktarmada bi limit varmıdır bankada mesela aylık en fazla 10bin$ aktarılabilir diye. %kaç komisyon alırlar. Bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
Halanin oglunun adina paypal acip ordan onun adina olan banka hesabina aktarabilirsin
Kredi karti ile verified yaparsan limit yok
verified yapmaz isen aylik sadece 750 euro bankana aktarabilirsin
ve toplamda 2250 euro
Bankaya aktarirken komiston istemez sadece 100$ alti banka hesabina para aktarirsan 1 $ masraf keser
100$ ustu islemlerde masraf yok

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Istedigin kadar parayi aktarabilirsin. Hicbir sorun olmaz. Sadece bazi eu ülkerinde para trafiginde bir artis oldu mu hesabi incelemeye alabilirler.
Onun haricinde bankaya transferlerde komisyon alinmaz. Tr deki hesabina para aktarmak icin 10€ kadar ücret ödersin okadar

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi anlamadım ben kredi kartı olmadan bankaya para aktaramazmıyız? Halamın oğlunun paypalı yok ama ona bendeki tr kredi kartlı paypallardan birini veririm. Fransadan kredi akrtı yok yani anlayacağınız. Tr paypal hesabından yurt dışı bankaya yollayamıyormuyuz parayı?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
war' Alıntı:
Şimdi anlamadım ben kredi kartı olmadan bankaya para aktaramazmıyız? Halamın oğlunun paypalı yok ama ona bendeki tr kredi kartlı paypallardan birini veririm. Fransadan kredi akrtı yok yani anlayacağınız. Tr paypal hesabından yurt dışı bankaya yollayamıyormuyuz parayı?
turk paypalina Fransa banka hesabi ekliyemezsin
Onun adina Paypal acip eklemen gerekir
ve kredi karti eklemeden yukaridaki dedigim limitler dahilinde islem yapabilirsin

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama türk paypalına amerikadaki bankaların hesabını ekliyebiliosun bildiğim kadarı ile?

M

maxxlist

Misafir
yanlış anlamadıysam paypaldan önce banka hesabına, sonrada TR deki herhangi bi hesaba parayı gönderirken masraf yok yada yok denecek kadar az..

yani benim kuzenim, ve yakın arkadaşlarım var amerikada..
onlar paypal açsalar ben paypal ımı onlara göndersem, onlarda kendi paypal larından banka hesaplarına gönderseler,, ordan da bana...

bu iş için ücret komisyon yok dimi? yani da 10$ gibi makul bi komisyon..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amerikadan 40 $ diye biliyorum havale ücreti. onun dışında bi sorun olmaz... yollayabilirler sana...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5