İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPal icin Hep Beraber

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sizden ricam, alttaki mesaji kopyalayarak, Turkcell'e gondermeniz ([email protected])

Not : Bence buyuk kitlelerle hareket edersek (Iyinet uyeleri gibi mesela ) Turkcell'in bunu yapmasini saglariz ben biz karli cikariz hem de onlar

Size bir tavsiyem var ve uygulamaya sokarsaniz, cok buyuk basari elde edeceginizi dusunuyorum... Insanlara telefonlarindaki TL leri kullanarak PayPal, Bilyoner, vb. gibi sitelerde nakit almalarini saglayin, cunku ozellikle PayPal'a insanlar cok ihtiyac duyuyorlar ancak PayPal'a para aktarmak cok zor ve uzun bir is... Umarim bu projeyi hayata gecirirsiniz...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tesekkurler, boyle bir kampanya ile basarabilecegimizi dusunuyorum :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Yolladım bakalım herkes yollasın umarım gerçekleşir.
Projen için +rep verdim.

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşımız güzel bir noktaya değinmiş. Bu konuda herkezin duyarlı olup mesajı atmaya davet ediyoruz :)

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hepinize desteklerinizden dolayi tesekkur ederim... Sadece Turkcell'e gondermemin nedeni (Avea aklima gelmedi), Vodafone yabanci bir firma ve onun bu ise dahil olmamasi gerektigini ve dunya capinda bunu bir TURK firmasinin hayata gecirmesi gerektigini dusundum :D

Ekleme:
Yolladım bakalım herkes yollasın umarım gerçekleşir.
Projen için +rep verdim.

Bende yolladım destekliyorum.

arkadaşımız güzel bir noktaya değinmiş. Bu konuda herkezin duyarlı olup mesajı atmaya davet ediyoruz :)

hepinize tekrardan tesekkur ederim :)

Forumjak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize desteklerinizden dolayi tesekkur ederim... Sadece Turkcell'e gondermemin nedeni (Avea aklima gelmedi), Vodafone yabanci bir firma ve onun bu ise dahil olmamasi gerektigini ve dunya capinda bunu bir TURK firmasinin hayata gecirmesi gerektigini dusundum :D

Ekleme:

hepinize tekrardan tesekkur ederim :)

Ben Esas vodafone yapar paypal türk malı değil sonucta ama hepsi yapsa daha güzel olr özellikle avea yapmalı :)

A

antakyamerkez

Misafir
bende yolladım çok faydalı olur benimde başkasınında işine yarar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Durumu Turkcell'e ilettim hatta paypal ile entegre bir uygulama dışında Turkcell'inde internet üzerinde kredi kartı bilgileri girmeksizin sadece telefon numarası ile alışveriş yapmayı sağlayabilecekleri bir API geliştirmelerini önerdim.

Gelişmeleri bu başlıktan sizlerle paylaşacağım..

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Durumu Turkcell'e ilettim hatta paypal ile entegre bir uygulama dışında Turkcell'inde internet üzerinde kredi kartı bilgileri girmeksizin sadece telefon numarası ile alışveriş yapmayı sağlayabilecekleri bir API geliştirmelerini önerdim.

Gelişmeleri bu başlıktan sizlerle paylaşacağım..

Desteginizden oturu size cok tesekkur ederim :) Umarim basarili oluruz :D

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
güzel bir proje hayata geçirilirse paypal kullanımı dahada yaygınlaşır turkcellin bu projeyi hayata geçirmesi kendisi adına kazanç kapısı demek :)

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
güzel bir proje hayata geçirilirse paypal kullanımı dahada yaygınlaşır turkcellin bu projeyi hayata geçirmesi kendisi adına kazanç kapası demek :)

O yuzden bu projeyi hayata gecirmeleri daha kolay :) Ancak hayata gecerse isimiz cooook kolaylasacak :D

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
1-2 gün önce şöyle bir mail attı Turkcell bana
Değerli Müşterimiz,

Paylaşımınız ve iletişimde Turkcell'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mevcut uygulamalarımızda yapılabilecek değişiklikler konusunda siz müşterilerimizden gelen öneriler bizim için son derece önemli.

Bu önerilerinizi değerlendirilmesi için not ediyoruz.

Saygılarımızla,
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

AYŞE EZGİ CANYURT

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5