İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PayPAL İle Alışveriş yapılabilecek Yerli Siteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayar donanım satan varmı bildiğiniz online alışveriş sitesi falan.

malkocby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de Paypal Kabul eden Bilgisayar parçası satan site

Arkadaşlar yeni buldum bu siteyi yeni açılmış çok fazla ürün yok ama ekran kartı aldım 3 gün içinde kargo ettiler.Ptt kargo ile gönderdiler 4 tl kargo ücreti ödedim. önce kuşkulandım acaba gelcekmi paypal hesabımdaki param gittimi diye ama ürünün geldiğini görünce şüphem kalmadı..Zaten yazmışlar siteye TÜrkiyede ilk paypal diye.İletişimde telefonları var önce aradım ürün gerçekten ellerinde varmı garantisi varmı diye faturalı ve açılmamış olarak geldii süper bişidi yurt dışından almam imkansızdı EKran kartım bedavayaaaa geldiii süperrrr sitenin adını veriyorum.www.kapida.com siteden ürünü al deyince üye ol dedi oldum zaten direkt paypal sitesinden ödemeyi gerçekleştirdim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
çiçeksepeti.com adreside paypal ile ödeme alıyor bilginize ;)

hb0334

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malkocby teşekkürler

arkadaşlar malkocby ın paylaşmış olduğu www.kapida.com sitesinde aynen onun gibi telle görüşüp bende c.tesi günü ram siparişi verdim ve bugün teslim aldım. Türkiye de bilgisayar parçasını paypal ile satan heralde ilk mi ne bilmiuyorum ama çok ilgilendiler. Bence herkes paylaşsın kimsenin paypal paraları ihtiyacımız varken yatmasın. Teşekkürler

albanes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.cepkredim.com

parça tl (kontör) turkcell vodafone avea parça ve tam tl satışı yapıyoruz.
paypal ile bakiye açma hizmetimiz devreye girmiştir.
bu hizmetten sadece bayilerimiz faydalanabilir.
satışlarımız toptan olup parça tl satışı yapan veya yapmak isteyen cep telefoncular, internet cafeciler, büfeler, kısacası interneti olup perakende müşterisi olanları kabul ediyoruz. bireysel tl satışımız yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5