İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal ile çalışan hyip varmı ?

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğiniz güvendiğiniz en azından 1 ödeme aldıqınız paypal ile ödeme alan hyip varmı ?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal bu tür sistemlere sıcak bakmıyor, dolayısıyla olmaması çok büyük ihtimal. Olsa bile paypal bunu öğrendiğinde (drstranger'dan öğrendiğim kadarıyla) hesapları donduracaktır.

D

dnturkey

Misafir
http://dailyroi.com/?ref=1625

buyrun sizin olsun. daha bugün ödememi aldım paypala. güvenilir bir yer sayılabilir. en azından diğerleri gibi şak şuk kapanmıyor site. 23 gündür daha hiç kapandığını bir sorun olduğunu görmedim. upgrade zamanım dolduğu anda hemen ödememi yaptılar. bence 12dailypro kadar güvenilir.

paypal da sorun çıkartmamış adamlara şimdiye kadar.

saygılar..

G

Geveze.at

Misafir
StormPay milletin hesaplarini dondurduysa PayPal ögrenince herhalde hesabi sifirlar.
PayPal in bu durumlara hic tahammülü yok.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal bu tarz sistemlerde desteklenmiyor en küçük bir problemde yaptırımının sp ye oranla daha ciddi olduğunu biliyorum. Bu hiçbir sistem paypal kullanamaz demek değildir ancak. Onu da belirtelim.

p.s: Eğer paypal sorun çıkarmasa idi, paypal bu sitelerin 1 nolu tercihi olurdu zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5