İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ile ilgili birkaç soru

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. paypal ı kredi kartımızla verified yaptıktan sonra paypal bizim kredi kartı bilgilerimizi saklıyormu?

2. Eğer saklıyorsa paypal hesabından para aktarmalarında hesap üstünde olan parayı kredi kartındanmı çekiyor. (örn: 50 dolar göndereceğim,45 dolar var. bunun 5ini kredi kartından çekermi?)

3. Verified yaptıktan sonra kredi kartı kullanımı engelleyebilirmiyim.

kısaca durumu özetlemek gerekirse kredi kartı bana ait değil, bunu sadece verified için kullanacağım. sonradan herhangi birşey olmasını istemiyorum.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Evet
2- Beş kuruş bırakmaz adamda paypal Çeker
3- Oda malesef engelleyemiyorsun.Ama şu şekil yapabilirsin.Kredi kartını girersin daha sonra sol tarafya "Expuse number" girilecek bir yer var bunu yanlış gir 3 kere falan tamam :)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
desperrado' Alıntı:
1- Evet
2- Beş kuruş bırakmaz adamda paypal Çeker
3- Oda malesef engelleyemiyorsun.Ama şu şekil yapabilirsin.Kredi kartını girersin daha sonra sol tarafya "Expuse number" girilecek bir yer var bunu yanlış gir 3 kere falan tamam :)

cevabın için teşekkürler

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3. sorudaki gibi yaparsanız hesabınız verified olmayacaktır. zaten verified yapmak için amaç doğru numarayı girmek, ileride kartı kullanmamak için kart bilgisini silebilir ya da ödemelerinizde hesabınızdakinden fazla miktar yazmazsanız kart kullanılmaz

Y

yildizhosting

Misafir
gameforever' Alıntı:
1. paypal ı kredi kartımızla verified yaptıktan sonra paypal bizim kredi kartı bilgilerimizi saklıyormu?

2. Eğer saklıyorsa paypal hesabından para aktarmalarında hesap üstünde olan parayı kredi kartındanmı çekiyor. (örn: 50 dolar göndereceğim,45 dolar var. bunun 5ini kredi kartından çekermi?)

3. Verified yaptıktan sonra kredi kartı kullanımı engelleyebilirmiyim.

kısaca durumu özetlemek gerekirse kredi kartı bana ait değil, bunu sadece verified için kullanacağım. sonradan herhangi birşey olmasını istemiyorum.

bence sanalkart en iyisi lazım oldukça para yollayın kullanın en babası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5