İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ile nasıl yaparım?

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcılar satın al tuşuna basınca paypal sayfası açılacak ordan kaç TL lik nakit alacakları yazacak 1TL=(10 nakit) paypal parayı alacak 1tl yi kullanıcıyada sitede kullanılan 10 nakiti verecek paypal parayı almasını yaparım ancak site nasıl 10 nakit verecek direk alınca ?

TicaretYapar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jotforum ile yapabilirsin googleye konunu arat jotforum ile paypal bağıl kodu diye araştır bulurusn

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam ancak ödemeyi yaptığı anda sitede 10 kredi eklenecek bunu nasıl yaparım formu oluşturdum ?

TicaretYapar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam ancak ödemeyi yaptığı anda sitede 10 kredi eklenecek bunu nasıl yaparım formu oluşturdum ?

zaten formu oluşturduğunuz an kaynak kodunu alıp siteye ekleyin 10kredi verecek adam tıklar vve direk adamın pp hesabına gider 10 tl öder

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10krediyi nasıl vericekki veritabanından hangi sütun da olacağını falan seçmedm nerden anlıyıcak ?

CTRL14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kodladığım sitede kredi var veritabanında her üye olan kullanıcıya 10 kredi veriliyo 10 kredi bitti mesela kredi al sayfasından paypal hesabını giriyo miktarı seçiyo bana paypaldan para geliyo kullanıcıyada benim sitemdeki kredi sisteminden 10 kredi ekleniyo veritabanındaki bilgisine göre

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5