İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal ile satış yapabilirmiyim?

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal ile sitemden satış yapabilirmiyim? Mesela forumda herhangi birşey satıyorum diyelim adam ana sayfadan tıklayacka ve paypaldan bana 5$ yatıracak bende panelden kimin yatırdığını görüp o kişiye malı satacam. Bu nası mümkün oluo?

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
premier hesabın varsa kredi kartı ile bile satış yapabilirsin

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şu paypalla kredi kartı ile satış nasıl oluyor müşterinin üye olmadan direk kredi kartını girip ödeme yaptığı şekilde?

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
paypalın sayfasına yönleniyor müşteri, orada SSL ile korunan bir sayfada kredi kartı bilgilerini yazıp gönderiyor, işlemler bitince tekrar sizin siteye yönlendiriliyor.

paypal ile komple bir e-ticaret sitesi idare edilebilir.

paypalın sitede bu konuda pek çok anlamadığım yazı ve şemalar var.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
premiere hesaba sahip olmak için extra birşey yapmak gerekmiyor

zaten bir personal paypal hesabın varsa mail atarak veya sol menülerde yeralan "upgrade account" butonuna basarak premiere hesaba geçebilirsin. Eğer yeni bir hesap açacaksan kayıt esnasında hesap türünü premiere olarak seçebilirsin.
Ama premeire hesapta hesabına yatan paralar için % 2,4 veya 3,9 (tam hatırlamıyorum) oranında bir komisyon kesilir

Kredi kartı ile alışveriş yaptırmak için paypal sana tüm altyapıyı sunuyor. sen sadece alışveriş sepetini hazırlarsın ve ödeme sayfasında paypalın vereceği butonu eklersin. Ama paypal sayfaları ingilzice olacağı için satış yapacağın kişiler mutlaka ingilizce bilmeli (şu sıralar kredi kartı ödeme sayfasını tr ye çevirmek için ne yapabilirim diye bakıyorum eğer bir sonuca ulaşabilirsem yazarım)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki arkadaşlar kendi sitemizde yaptığımız ödeme formundan (ön tarafta paypalın sitesi açılmadan) kredi kartı girdirterek ödeme yaptıramıyormuyuz. Ben yaptırılıyor diye biliyorum ama bakıp apileri araştırmak lazım. oscommerce'de bu iş nasıl dı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5