İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal ile web sitenizden ödeme alma?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
web sitenizden ziyaretcilerinizden sağladığınız bir hizmet karşılığında ödeme almak istiyorsunuz. PAYPAL ile bunu yapmak için neler gerekli?

bazı sitelerde görüyorum PAYPAL ile ödeme kabul ediyorlar, bu nasıl oluyor?

W

w0w

Misafir
Önce bir form doldurtursun adı soyadı telefon numarası vs.. Formdan aldığın bilgileri admin.php gibi sadece senin görebildiğin bi adrese yollarsın sonra form dan sonra paypal sayfası açtırırsın adam parayı yollar ve sende kimin yolladığını anlarsın (mail adresinden..)

B

By-e

Misafir
bir şeyi şaibeli açıklama yapmak zevk mi veriyor size ?

Arkadaşım bende senin durumundayım paypal da verified olmayı bekliyorum.

H

hostcu1

Misafir
bi yerden paypal ile bişey alırkende veya satmak istedigindede aynı yolu izliyosun en sonunda sana para yollcak kişi senin mail adresine para yolluyo tabi paypalın scriptbu işi otamatik yapıyo verifiedda şöyle oluyo önce başvuruyosun 1.5$ mı ne kesiyolar hesap extrende 4haneli bi rakam görünüyo onu paypal sayfasında giriyosun paran geri iade ediliyo ve verified oluyosun

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para almak icin business account lazim die biliyorum (ben actim bi tane) ondan sonra da verified olman yeterli. zaten bunun icin donate scripti war paypalin...

M

mavidusler

Misafir
Merchant Tools altinda gerekli Buton/Link yaratma menuleri otomatik olarak mevcut. API'si sayesinde yine ayni menu altindan Auto-Return parametreleri ayarlanarak, yapilan odemelerden sonra berlirlenen bir sayfaya otomatik geri donus yaptirilabiliyor. Paypal geri yonlendirme yaparken bazi degiskenler postalar, bunlari alip istegine gore hesabi otomatik acma, kullaniciya paraniz geldi maili yollama gibi fonksiyonlari kendin tanimlaman gerekiyor. (PHP, ASP, PERL vb. bilgi gerekli) veya paypal modulu olan otomatik yazilimlar var (Modernbill, Clientexec, PHPCoin vb.)

webport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ben yaklaşık 5-6 aydır konparayı kullanıyorum haftalık ödeme yapıyorlar turkiyede 24/7 destek masaları var, çok memnunum kredi kartı desteği, turkiyedeki tüm bankalardan havale,hatta turkcell,vodafone,avea 3 operatörden sms ile tahsilat konuşma kartı ile tahsilat gibi avantajlar var bende ,arcanum oyun sitesinde kullandım ve fark ettim ... Ödeme ve tahsilat sorunu yaşayanlar bildiğim kadarı ile hatta absürt a bile veriyorlar diye duydum ben dating de kullanıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5