İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal in son durumu ne oldu ?

D

detayonline.com

Misafir
Turkiyeden ödemeler falan alabiliyormuyuz. Bilgisi olan var mı ? Alabiliyorsak ne yapmamız gerekiyor.

secret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet paypal hakkında bilgisi olan lütfen yazsın. benim de hiç bilgim yok. ayrıntılı olarak izah ederseniz bilmeyen bizler için yararlı olur.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun icin bi topic wardi zaten nie bi tane daha actiniz ki?

neyse parae paypal turkiyeye istendigi takdirde cekle odeme gonderiyor dedi baskasi ise hayir gondermio dedi. ben de paypalin turkiye yle arasinin iyi olmadigini biliorm. o yuzden en iyisi referxchange le konusup paypal daki
paranizi mb ye yollamasi.

bu arada herkesten ozur diliyorum cunku okudugumu idrak edememişim !

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon yanlis soylemisim ozur dilerim parae :( paypalin turkiyeye istendigi takdirde cek ileodeme yaptigini soyleyen referxchange di.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
aynı mesaj ilgili konudada bulunmaktadır

çekle ödeme yapıyor denmiyor isterse çekle öder deniyor. lütfen yazmış olmak için değil öğrenmek için yazın ve okuduğunuzu idrak etmeye çalışın...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha yeni bi sistemmis dedigin gib yayilmasi icin biraz sure gerekli...

Y

yusufona

Misafir
peki yurt dışıyla çalıştığımızda ne gibi bir ödeme sistemi kullanmalıyoz. adamlar paypal kullanıyo çoğunlukla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5